Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Tank1991: rawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. I Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa CDPR włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. To tylko nasza, a nie gwiazd naszych wina
  • Odpowiedz
@Tank1991: A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie o będę jasny i gotowy i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo nie wyrabia donosić butli z azotem żeby każdemu odpisać.
  • Odpowiedz
ra dekady, co? Bekę mam z was Logika tego typa Fanboju został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrzaNa wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem
  • Odpowiedz
@MateuszHadeusz: Poprawiono efekt odbicia przestrzeni na ekranie, aby wyglądał mniej ziarnisto na konsolach i przy niższych ustawieniach graficznych na PC.
Dodano filtr dla przedmiotów związanych z misją w plecaku.
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: The NCPD spawn radius for when the player commits a crime has been increased.
New Steering Sensitivity slider added to Controls settings. Allows reducing steering speed for all vehicles, on all input devices. Particularly useful for keyboard users.
Adjusted the vehicle steering code to work better in low and extreme high frame rate situations to produce more consistent results. Improves steering on base consoles noticeably.
  • Odpowiedz
@Tank1991: Martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem. Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że w Cyberpunku nie ma customizacji a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC i
  • Odpowiedz