Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: know you in the face, you stupid cocks, that you are primitive, that your fuing Gwent cards are your majesty, your dignity. Robot whore in żabce and 4pak harnasia, it's you fung Poles, ck with you. It wasn't fking worth it, it wasn't worth doing anything ... what would ... it's a shame to talk
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: jest bo w CP ludzie nie umieja grac i graja na youtube smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to taki bzik poza tym w poradniku nie ma slowa o aktach, wiec napisy w grze zostały dodane później tworząc dużą niezgodność
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz:

Gdybyś był w połowie tak zabawny za jakiego się uważasz, mój chłopcze, byłbyś dwa razy bardziej zabawny niż jesteś. Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek wcisnęli ci w Komputroniku komputer z funkcją farelki i myślisz że się znasz bo musiałeś wymienić
  • Odpowiedz
Moim marzeniem jest poczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)Dodano przycisk, który pozwala ponownie przydzielić dystrybucję punktów talentów na drzewie umiejętności postaci.
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz:

Na świecie istnieją podobno dwa rodzaje ludzi. Jedni kiedy dostają szklankę dokładnie w połowie napełnioną mówią:' Ta szklanka jest w połowie pełna'. Ci drudzy mówią:'Ta szklanka jest w połowie pusta'. Jednakże świat należy do tych, którzy patrzą na szklankę i mówią:'Co jest z tą szklanką? Przepraszam bardzo... No przepraszam... To ma być moja szklanka? Nie wydaje mi się. Moja
Wrrnatorr - @PonuryKosiarz: 

Na świecie istnieją podobno dwa rodzaje ludzi. Jedni ...

źródło: comment_1629408554z9DqurbvKhIsCXxEmFhzOG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz