Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Norbercikk: Widzę że mamy na pokładzie kolejnego obłąkanego badoskiego trolla. I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Cipek wypuści multi zaraz po wydobyciu złotego pociągu pod Wałbrzychem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@Tank1991: jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Cipek lądujesz na #czarnolisto typie bo ja już po kilku godzinach gry wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce X
  • Odpowiedz
@PonuryKosiarz: Wprowadzono opcję dostępności środka nakładki na kropki na ekranie, która pomaga w zmniejszeniu/uniknięciu choroby lokomocyjnej. Można to włączyć w Ustawienia → Interfejs → Środek nakładki na ekranie.
  • Odpowiedz
A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy By mi zabełtać błękit w głowie To będę jasny i gotowy Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że masz coś z głową dzbanie
Nihas
  • Odpowiedz
@Hershel: nawet nie wiedział ze NUSA ma auta oparte o biopaliwo. Spłyną przeze mnie dni na przestrzał Zgasną podłogi i powietrza Na wszystko jeszcze raz popatrzę I pójdę nie wiem gdzie - na zawsze.
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr:

Naprawili tego gniota na ps4 czy nie?

na pc dziala zajebiscie i wgl konsole wiadomo ale od poczatku gra byla na PC i to mial byc rpg nie gta i na pc dziala dobrze i tam recenzujmy a nie o konsolach piszecie
  • Odpowiedz
@Tank1991: Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię jak ten twój crap nie odpali na tym: Z N A J D E C I E Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że
  • Odpowiedz