Wpis z mikrobloga

@Exenex: No trudno się nie zgodzić z częścią zarzutów…

Z tym dementowaniem tylko nie do końca - to chyba normalne w fazie produkcyjnej, że część rzeczy wylatuje, bo np. implementacja jest za trudna albo co innego się rozjeżdża. Ewentualnie coś wygląda „jakoś”, ale potem są jeszcze wywiady, zajawki… Tylko że ludzie niekoniecznie może słuchali wypowiedzi Redów do końca. Albo słyszeli, co chcieli.
Niech przykładem będzie odcięcie się od GTA, czego sporo
@Samurai77: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Tfu
Pobierz
źródło: comment_1629394568vnE0jmyt6n0C6afYQ6j8XF.jpg
@mel0nik: Wow that's amazing enviromental storytelling in this scene, Take as many dildos as you can? Well I have the streamer mode enabled, so because of that I have no dildos here, unfortunately. I know it's disappointing gusy but what can I do hey Miles actually I love the placement of this pipe here, really cool Really good question, but I'm a quest designer so like we would need to ask
Pobierz
źródło: comment_16293945786v2SnoyMCrw2N477Tn1hrT.jpg
@mel0nik Eine neue Verteidigungslinie für Cybercrap-Fanboyismus Fanboy, der die Aufregung über Cybercrap nicht ertragen kann, weil das Schicksal, das dich ereilt hat, eine Warnung an alle ist, die aggressiv das Spucken auf den Mist auf dem #cyberpunk2077-Tag Bad Badowski Mist für Milliarden von Zlotys stören werden, der so kaputt ist, dass ich ihn angewidert in den Müll werfen musste, weil es peinlich war, ihn in einer Sammlung mit anderen Spielen zu
Pobierz
źródło: comment_1629394588LtaT2EEzlBDuf6sKIALKTq.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Laaq: @Exenex: Fajna burza była o to że CP ma bugi a to są ficzery i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 i wychodzi że każda gra jest #!$%@? i moderzy robiąc poprawki np do GTA poprawiają R* no i Elon nie wiedzial czemu nie ma aut elektrycznych ale go wyprostowale Wow that's amazing
Pobierz
źródło: comment_1629394615BjGoZwVrHagocGbFPRVgEZ.jpg
@EnJoyyy: Der Besitzer der PS5 zeigt, dass er ein echter Geyer ist, und er sagt, dass das Schießtraining in CP nicht umsonst war, Platz 3 in Warzone, und es ist Sony Dehnung Spieler, weil es ein Relikt der Vergangenheit zu museumodpal Spiegel auf der Konsole schafft, dann werden Sie 1 fps haben LASTY es ist eine Nische, weil aus diesen 150millionen potenziellen Kunden eine Menge von CP nicht kaufen und das
Też nie przypuszczam, żeby to „naprawili”.
Wielu osobom się to tak bardzo nie podoba, że urosło w ich mniemaniu do rangi błędu, skąd prosta droga do nakręcających się oczekiwań o poprawkę w kolejnych paczach. I czego by Redzi w tych paczach nie dawali, jak wielu błędów nie naprawiali, to już nie jest ważne - co z kolei prowadzi często do formułowania opinii, że CDPR nic nie robi albo mało.
@mel0nik: Také nepředpokládám, že to „opraví“.
Mnohým se to tak nelíbí, že se to podle jejich názoru stalo chybou, ze které vede přímá cesta k likvidaci očekávání nápravy v následujících balíčcích. A co by Redzi v těchto balíčcích nedal, kdyby neopravili mnoho chyb, to už není důležité - což zase často vede k formulaci názoru, že CDPR nedělá nic nebo málo.
@Samurai77: Lubie prostowac ludzi gdy zarzucaja że lustra w Cyberpunku są wyłączone a to Sony naciąga graczy bo ma CPU od AMD z 2013 roku i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK konsole to nisza. Ekonometria to się nazywa tam wszelkie dane analizujesz i szacujesz i tu nie chodzi o hotfix - układy AMD raczują w RT, na konsoli masz polowe jednostek RT miłego dnia
Pobierz
źródło: comment_1629394794NUqPA38TRsC52wVDUegssP.gif
@Samurai77: Lue ymmärtävästi, koska syytät, että katson tänään Häät ensi silmäyksellä ja Ugly. Jotain vaimolle sinun täytyy tehdä :) ja Sony jatkaa luoda jäänne menneisyyden museoon ja Ubisoft taas pilalle Valhalle laastari CP tarvitset hyvän GPU, minun oli kanssani jonkin aikaa julkaisun jälkeen. Tämä versio on markkinoiden tehokkain, ja vaimoni vei minut ulos jäätelölle CP-ongelmat ovat AMD-prosessoreiden vika.
@mel0nik: Ale sprawdziłem ciebie, gadasz bzdury i wprowadzasz zamęt że CP jesrt słaby a takie rzeczy są opisane w książce a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony troche zarobilo wiec nie ma sensu odwrócić się plecami do cdpr chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps a w GTA nie ma nawet rozwoju postaci najlepiej przekazać osobiście
Pobierz
źródło: comment_1629394845krpOAulIwTiG8BAYup0Fxy.jpg
@Exenex: To, że w nasz obiektywizm się nie wierzy i praktycznie każdą wypowiedź interpretuje jako bezkrytyczne poparcie dla studia - jest serio przykre, ale rozumiem, że trudno jest komuś, kto w życiu nie był w takiej roli i nie ma o niej wiele pojęcia, uwierzyć, że nasze poglądy, oceny i gusta nie są „redowe”. Tylko nasze własne.

Mogę jednak podjąć próbę i napisać tu szczerze, i wiesz, co? Napiszę.

Mam wiele
Pobierz
źródło: comment_1629394852EvBdJdJIMdVjVpuX3UCquF.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@EnJoyyy: @Exenex: Czy proszek z tv usuwa ci wszystkie plamy? Nie wiesz a mowisz że lustra w Cyberpunku są wyłączone a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko boshella pod mostem Gdańskim wlasciciel myszki CP będzie miał zaszczyt bycia fanem marki, BTW - fotel trochę kosztuje - drożej niż PS5
@Exenex: z reguły myśle ze żartujesz jak piszesz jaka ta gra jest fajna :) Logika tego typa CDPR masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD Tfu na ciebie i zapraszam na
@mel0nik: Redzi kogoś wspierają.
Tylko tyle.

W odpowiedzi - i to głównie na tej części forum, niestety - dostają ostro, za ostro. Większość postów to kamuflowany hejt „nic nie mam do homo, ale...” (jak jest „ale”, to coś masz, handluj z tym).
Obrywa się o wszystko i o nic, lecą zarzuty o hipokryzję, zagrania pod publikę, lenistwo, skupienie się nie na tym, co trzeba (a już Kowalski powie, na czym trzeba,