Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@raven4444: Odsyłam do książki by nie pisać głupot i śmiać się że lustra w Cyberpunku są wyłączone a Sony nadal robi tostery a RGB na klawiaturze można wyłączyć nie rozrozniacie sandbox od open world CP ma bledy jak kazda inna gra i co? nie ma i nigdy nie będzie gry idealnej.
  • Odpowiedz
@Exenex: twoje wpisy to powinny być przez wykop z automatu odprawiane w złote ramki tak aby każdy niewdzięcznik wiedział że I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? CDPR który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Dlaczego? Bo
  • Odpowiedz
@raven4444: Czy proszek z tv usuwa ci wszystkie plamy? Nie wiesz a mowisz że dzis ogladam slub od pierwszego wejrzenia oraz brzydula. Cos dla zony trzeba zrobić :) dokonam odkrycia którego konsolowncy nie znają Sony nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 chciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps nie rozrozniacie sandbox od open world i dlatego inwestycja w bialego kruka RTX 2080 TI z logo
  • Odpowiedz
@cin123654: Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. I jak tam fanboye? XD Badoski trollu lądujesz na #czarnolisto typie Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego i AMD. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz
@mel0nik Wielkie brawa i podziw za tak wybitny pokaz hipokryzji przez ciebie. Cipek leć podlej trochę ciekłego azotu bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" ale na szczęście wszyscy ochłonęliśmy zupełnie jak po schładzaniu ciekłym azotem ;)
  • Odpowiedz
@mel0nik: Now another piece of storytelling that we have in the game, it's such a cool, cool place with all those cables just feeling that atmosphere and just look around. Really good question, but I'm a quest designer so like we would need to ask gameplay designers
  • Odpowiedz
@Walther00: rzestań już siać propagandę,nie tędy droga bo tylko te twoje towarzystwo walki z CDPR w to wierzy Przeglądając gorące trafiłem na Ciapek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo przekupił cię tabletkami rozgrzewającymi odbyt od Intela. Piękny obraz waszego działania czyli: 0 Argumentów, 0 Logiki , 0 zdrowej inicjatywy tylko wyzwiska i memy. nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Przeglądałem właśnie poradnik a hejterzy twierdzą że ludzie z pasją kupują myszkę z logo CP a niech mi ktoś przypomni ile wyborow w assasynie valhalla miałem po 10h gry? Jeden dosłownie jeden a Sony nadal oszukuje dopiero PS6 dogoni mocą dzisiejsze PC po linkach widać że robią budel a nie sprzęt no i Elon nie wiedzial czemu nie ma aut elektrycznych ale go wyprostowalem i dlatego CP to next
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mel0nik:Po analizie sprzedaży można powiedzieć że Redzi mogli darować sobie last geny, miałem zabrać zone na Jagielonska i pokazać jej najlepszą firmę świata a to Sony naciąga graczy bo nie rozwiązało problemu z baterią CMOS konsoli PS4 po linkach widać że robią budel a nie sprzęt CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi smiejecie Przeglądając gorące trafiłem na procesor
  • Odpowiedz
@Exenex: I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Cipek powinieneś zabawić się z hantlami co by nie wyglądać jak menel zniszczony piciem denaturatu codziennie typie XD bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: To wyśmiewasz że w Cyberpunku nie ma customizacji a ich konsola się sypie, bład softu że jak bateria padnie to ich konsola to mebel tylko bo Sony tworzy relikt przeszlosci do muzeumchciałbym aby CP odpalili lustra i konsolowcy dostali 5 fps jestem #pcmasterrace i nie mam problemu z gra smiejecie sie ze mam myszke cyberpunka a to taki bzik a RT duzo zmienia bo poprawia jakość grafiki
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę Nihas który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo los jaki cie spotkał to ostrzeżenie dla każdego kto agresywnie będzie zakłócał plucie na crapa na tagu #cyberpunk2077 Tyle jest warty ten wasz cyberpunkowy guru XD W No Mans Sky pykam - ta gierka od beniaminka rozszarpuje AAA byberbuga na strzępy XDD
  • Odpowiedz
@mel0nik @cin123654: Błąd Softu konsoli XDDDDDDDDDDDD Nowa linia obrony cybercrapowego fanboystwa. Badoski troll został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo moje opinie się ceni a nie "zobaczyłem odbicie księżyca w kałuży moczu żula" - gra dekady. Badowski crap za miliardy złotych który jest tak zrypany że musiałem go wyrzucić z obrzydzeniem do śmietnika bo wstyd było go trzymać w kolekcji z innymi grami. XD prosimy przedstawiciela Redów
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: @mel0nik: You know, our quest designers in this case, they have been working on it and i really find it really interesting, let's look around in the place something that probably is important in our lore. Oh, my favorite games? I think the cyberpunk and witcher 3 are also my favorite games, yeah, that my favorite games are the games that i worked on.
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Dzień dobry NC. Jest 4.40 rano. Czas na poranny rozruch Cyberpunk to nie GTA a CP to gra w której nie idziesz od A do B a Sony kłamie to prawdziwe 8k120 kupuj a za chwilę PS6 Pro to prawdziwe 8k120 kupuj i wypuścili na rynek CP bez kontroli jakości co wpuszczają do sklepu mam prośę do CDP: przestańcie optymalizować na konsole! i gdzie te bugi, tyle o nich
  • Odpowiedz
@raven4444: Przestań się pogrążać I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Cipek który nie może wytrzymać z podniecenia nad cybercrapiem bo widzę że jak szalony plusujesz moje wypowiedzi. Czyżbyś szukał przebaczenia za to jak stałeś w opozycji do mnie i robiłeś za trolla (mam nadzieję) badowskiego kiedy głosiłem prawdę opluwany przez was wszystkich? Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J
  • Odpowiedz
@mel0nik i napisał to biedak w nissanku 1.2, śliniący się do jakieś karty graficznej którego nie stać na biurko pod kompa nawet XD. Wiedziałem że tego crapa nie da się naprawić. Musieliby napisać na nowo, tak jest zrypany od środka. A uważam się za niedzielnego gracza wielcy znawcy XD Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Tfu na ciebie i zapraszam na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@mel0nik: If you will just look there you'll just see some really cool stuff, you know. here like what story this poster tells hey Miles actually I love the placement of this pipe here, really cool Paweł bedroom tour stream? No, no, no my bedroom stream. Even though my bedroom is pretty fucking awesome, but you guys need to trust me nobody's getting there.
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Prawda jest taka że taki Fallout 76 rozszarpuje na przedbiegach tego badoskiego crapa. I jak tam fanboye? XD BADOSKI włącz sobie fallouta ucz się robienia gier bo drugi raz nie będę ci płacił za ch...o wykonaną robotę. Partaczu bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Właśnie zamówiłem zgadnij co: P L E J S T E J S Z Y N 5 Zgarnij co zrobię
  • Odpowiedz