Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Co mnie obchodzi Warzone? To badoski mnie oszukał jak kupowałem cybergowno a nie warzone I jak tam fanboye? XD Fanboju został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Ty to taki Jareczek z Chłopaków do wzięcia co myśli ze PlayStation się zatrzymało na dwójce XD Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: You know, our quest designers in this case, they have been working on it and i really find it really interesting, look this design is just so fucking cool, like basically those are the places where we keep the dead bodies, right, the bar in old crematory and you can see the tables made out of those things, right, i just love the design of this place. DLC? Um,
Exenex - @Pawcio_cukierek: You know, our quest designers in this case, they have been...

źródło: comment_1629395217RX3S8WzeNbYbKDyaJi2syq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Exenex: dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przekazane do moderatoraylko taki np rakowe środowisko dzieci idz sobie pograj w exclusive dla twojego kąkuterka,takie jak saper i Pinball bo musiałeś wymienić butle z ciekłym azotem żeby schłodzić tego twojego potworka. Psycha już widzę siada ;) nie wypowiadaj mi się tutaj Intelowski fanboju ! morda w butle od azotu
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Czytaj ze zrozumieniem bo zarzucasz ze jeśli się w grę wkręciłeś weż kup sobie ten poradnik a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony robi tostery i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem z poradnika widać jaka ta gra jest dopracowana pod katem zawartosci najlepiej przekazać osobiście uwagi - Wawa ul Jagiellońska przy stacji shella pod mostem Gdańskim poza tym w poradniku nie ma slowa
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Și el însuși acuză că în Cyberpunk nu există nici o personalizare și aici a fost problema hardware-ul slab va rămâne slab, este imposibil să-l modernizeze pentru că Sony a câștigat 80zł de la fiecare copie vândută a PC-ului, dacă ar fi fost în ordine, ar da jucătorilor înșelați bani aș vrea ca PC-ul să tragă oglinzi și jucătorii de consolă au primit 5 fps ar trebui să rafineze
mel0nik - @EnJoyyy: Și el însuși acuză că în Cyberpunk nu există nici o personalizare...
  • Odpowiedz
@Exenex: Pisanie o grze per „kit”, że już o określaniu twórców kłamcami i oszustami nie wspomnę, i to od pierwszych postów, z miejsca ustawia dyskusję na pewnym poziomie, to fakt.
I zupełnie nie brzmi jak głos zatroskanego gracza, któremu gra się podoba. Brzmi jak hejt - a o hejcie już tu nieraz pisałam, co myślę jako user i jako moderator.

Gra wyszła pół roku temu i klimat budowany przez naszych
  • Odpowiedz
@mel0nik: Wolne dyski HDD sprawiają ze tekstury muszą być niskiej jakości bo to nie gra na tostery, i można teraz zacząć ten piękny dzień na wspaniałym tagu z cudownymi ludźmi. a wiadomo że cyberpunk nie ma szans działać dobrze na PS4 bo Sony nie umie RT i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi
  • Odpowiedz
@Exenex: I co tam? D000pska bolą po tym jak badoski z nimi skończył? Nihas masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD W końcu wytropiłem i dopadłem ostatniego fanboya badoskiego cybercrapa. W ostatnich podrygach syczał jeszcze przez zęby coś o winie Sonego i AMD. XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
  • Odpowiedz
@mel0nik: Ale mnie dziś gra zaskoczyła... CP ma bugi a to są ficzery i tu był problem słaby sprzęt zostanie słaby, nie da rady go zmodernizować bo Sony robi buble kontrolery i wychodzi że GTA filmy OK, CP lepsze od GTA już nie OK CP jest lepszym rpg od GTA i model strzelania tez jest lepszy !! i gdzie te bugi, tyle o nich słyszałem? Gra ma się wywalać co
  • Odpowiedz
@Samurai77: Nie mogę się doczekać kiedy w końcu ktoś z was użyje jakiego argumentu. banda hejterów leć podlej trochę ciekłego azotu bo nie dość że skacze ci ciśnienie to jeszcze temperatura na procesorze. Grałem na PS4 FAT i frame rate trzymał klatki na BARDZO WYSOKIM pozomie Daj spokój Czopek,skąd w tobie tyle jadu?
  • Odpowiedz
@Exenex: Dlatego mówię, że teraz jest tłum z widłami, polowanie na czarownice, huzia na Józia. Drobiazgi urastają do rangi wielkich problemów, a jeszcze media to podsycają, bo się klika.

Tylko wszystko to ludzie. Oni piszą artykuły, posty, komentarze, oni - zamiast dać spokój judzeniu i negatywizmowi - tylko podkręcają. Po co? Co to ma realnie dać?
Że Redzi zaczną naprawiać?
...przecież naprawiają :D

Serio nie wiem, po co to.
  • Odpowiedz
@Exenex: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I jak tam? Naprawili tego gniota na ps4 czy nie? Badoski trollu został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego bo nie jestem w stanie wytrzymać żenującego podniecenia co niektórych jak Pablo na tym tagu związanego z akcją na forum cdpr. Myślałem że siedze tu z dorosłymi, wyszło że z dzieciakami. Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z
  • Odpowiedz
@Samurai77: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśliwy;) I jak tam fanboye? XD BADOSKI masz swojego Rockstara z Polszy mesjasza stulecia XDD bo z taką mordą to bym od razu skoczył z mostu Daje unlock żebyś mógł się wytłumaczyć. Mam nadzieję że usuniesz w końcu to konto bo ostatnio wyraźnie widać że masz coś z głową dzbanie
Exenex - @Samurai77: No widziałeś? Wystarczy rzucic ci byle co fanboyu i już szczęśli...

źródło: comment_16293953484DXdBDgZGC9ItCapUUV30w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Exenex: Pojedynczym osobom w ogóle się jeszcze chce oponować, bo reszta po prostu poszła dalej i nie jest zainteresowana wchodzeniem w dyskusję z grupą graczy, która w kółko wałkuje to samo.

- Mamy błędy, więc wszyscy mają błędy, a gra to crap.
- A my nie mamy, a gra jest całkiem ok.
- Ale my mamy, więc SĄ BŁĘDY, A GRA TO CRAP!
- Ale nikt nie twierdzi, że błędów wcale nie ma, tylko, no, my
  • Odpowiedz
@Exenex: Jak nie miał bugów przez 400h, to szczęście, jak miał bugi, to źle napisana gra, a aspekt sprzętowy nie istnieje.

Dla mnie to jest uogólnianie i argumentowanie z góry przyjętej tezy, trochę do ściany dyskusja
  • Odpowiedz
@mel0nik: O, akcja Pawła to jest świetny przykład na to zjawisko, na zasadzie wyjątku: kocha swój produkt, opowiada o nim z pasją i musi się mierzyć z mnóstwem negatywnych komentarzy, nie zawsze niemerytorycznych oczywiście, niemniej ludzie* w jakimś takim zaślepieniu i amoku żądają krytyki, bo nie chcą słuchać o pozytywach tej gry. To ich chyba obraża, że można o tej grze w superlatywach.

I żeby nie było: nie neguję błędów
S.....7 - @mel0nik: O, akcja Pawła to jest świetny przykład na to zjawisko, na zasadz...

źródło: comment_16293954458I0DhAaxj1QBwDMt7AXTgi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
odpowiedz


@Exenex: fota kierowana do JanuszzRivii: zobacz gość ma PS5 - stanowisko gejmingowe i CP co o nim powiesz słuchamy ? ehh Exenex, i duzo osob soboe kpi nawer z figurek dlatego że cudowne UBI właśnie zwaliło dużego patcha 1.2. Na niczym się nie znasz
I ta gra ma być krótka ? nie umieta grac i tyle.
  • Odpowiedz