Wpis z mikrobloga

I co tam? Sprawdziły się moje wszystkie słowa o cybercrapie? Gdzie zachwalający grę pablo397 został ostatecznie zaorany z cała swoją bojówką badoskiego Cipek wygryw życiowy, kolejny raz pozytywnie zaskoczony przez grę XD Kieszonkowe chociaż dostajesz pantoflu? XD beka z cb XD prosimy przedstawiciela Redów szanownego Cipka o zabrania zdania XD
#cyberpunk2077
  • 1513
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Wraz z ekipą National Geographic Cipek KĄKUTER ci się pali bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. Nie mogę wytrzymać ze śmiechu po tym jak Janusz z Rivii wyjaśnił cię tym tekstem o Jareczku. Proszę o nie pisanie obraźliwych wiadomości.Zgodnie z polityką serwisu usuwam je natychmiastowo
  • Odpowiedz
@mel0nik As 'n reël dink ek dat u 'n grap maak as u skryf hoe cool hierdie speletjie is :) 'n Nuwe verdedigingslinie van die cybercrap fanboy Cipek, u moet pret hê met halters, om nie te lyk soos 'n boude wat elke dag deur die drink van gedenatureerde alkohol gedrink word nie. XD Cipek 'n lewenslange oorwinning, weereens positief verras deur die XD -spel Uiteindelik het hy die laaste Bados
E.....y - @mel0nik As 'n reël dink ek dat u 'n grap maak as u skryf hoe cool hierdie ...

źródło: comment_1629395496oMDQGEOhURZie0BRSTugvM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Dziennikarstwo - to prawdziwe - musi być maksymalnie obiektywne i w 100% rzetelne.
Takiego dziennikarstwa w tej chwili ze świecą szukać i nie mam tu na myśli sytuacji, kiedy ktoś publikuje treści wyrwane z kontekstu, bo mu na ten kontekst zabrakło czasu albo wiedzy.
Mam tu na myśli to, że za publikację biorą się w tej chwili osoby pozbawione kompetencji i wyzute z etyki. Osoby, które notorycznie mylą krytykę/recenzowanie z wyrażaniem płytkich, skrajnie subiektywnych i przekłamanych, ale za to klikalnych opinii.
Nie rozumiem, jak można bronić jutubera, który ograł grę, wyraził swoją opinię, po czym tę opinię wycofał i za nią przeprosił, bo była za mało hejterska. Skoro zagrał i nie znalazł błędów, i o tym uczciwie napisał, to w czym nagle problem?
Pytanie retoryczne.
Wstydziłabym się traktować swoich odbiorców w
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: Mis à part le fait que le crédit de confiance du CDPR a été énorme pendant longtemps et qu'il a maintenant pris et est mort, je tiens à vous remercier pour ces critiques écrites avant la fin et en quelque sorte "sur parole".
Tout ce journalisme de jeu est superficiel aujourd'hui, et il est proche de la fanfiction, sans parler des chaînes pseudo-journalistiques - c'est pourquoi je suis blâmé
  • Odpowiedz
@Samurai77: JanuszzRivii: zalukaj w googla nr błędów - pewne błędy pojawiają się od premiery PS5 - nie zawsze może to oznaczać błąd gry, a np. błąd softu konsoli. Dlatego, hejter oszukał graczy wydając 3 razy tą samą grę na 3 generacje bo nie doceniają gry stworzonej jako gra aRPG, z systemem walki RPG dodatkowo jako Open WORLD. Hitman 3 to gra do przejścia w kilka minut .... a
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przekazane do moderatora. Zajmiemy się nim najszybciej jak to będzie możliwe. Przez moment na tagu zrobiło się gorąco jak Ciapek i słyszałem że twój procesor trafił w gorące na wykopie bo czopek nic nie odpisze bo mu sie intel przegrzal. "My odważne i wpływowe wykopki załatwimy ci banika,zobaczysz! Pokażemy ci gdzie raki zimują" ale na szczęście wszyscy ochłonęliśmy zupełnie jak po schładzaniu ciekłym azotem ;)
  • Odpowiedz
@Wrrnatorr: To jest ulubiony argument na forum „podoba Ci się gra i nie krytykujesz tego, co ja, bo nie chcesz zobaczyć lasu spoza drzew, czyli jedynej słusznej prawdy, znaczy tej mojej”.
Co może, ale nie musi oznaczać końca dyskusji. Jednak najczęściej oznacza, bo się odechciewa.

Widzę ten kierunek kolejny już raz od premiery, dyskurs zatacza koło i zawsze, zawsze skończy się to tak, że ktoś powie „bo Ty po prostu nie umiesz krytykować gry. Ja umiem”.

Napisałam na forum masę postów krytycznych o CP, i w sumie psu na budę. Bo wychodzi, że skoro gra mi się podoba, a dokładniej: zachwyca, a wady, które identyfikuję, to po części inne wady, niż te, o których tu inni piszą... to znaczy, że nie umiem w krytykę, jestem ślepa
  • Odpowiedz
@mel0nik 通常,当你写这个游戏有多酷时,我认为你是在开玩笑:) 网络垃圾粉丝 Cipek 的新防线你应该玩哑铃,而不是看起来像一个每天喝变性酒精而毁掉的流浪汉XD Cipek 终生获胜,再次对 XD 游戏感到惊讶 终于找到并抓住了最后一个 Badoski 网络垃圾粉丝。在最后一次飞跃中,他咬牙切齿地抱怨索尼和 AMD 的过错。 XD 我们请红人代表,尊敬的 Cipek 代言 XD
E.....y - @mel0nik 通常,当你写这个游戏有多酷时,我认为你是在开玩笑:) 网络垃圾粉丝 Cipek 的新防线你应该玩哑铃,而不是看起来像一个每天喝变性酒...

źródło: comment_1629395685XnKe6VtgFjwLNVkU4awDsn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Z dedykacją dla JanuszzRivii: żeby zobaczył jak wygląda RT a nie jakieś, konsolowiec nie daje radę liczyć AI wiec dev muszą wycinać co się da. Bardzo wolne dyski HDD sprawiają że tekstury muszą być niskiej jakości bo wpadł w pułapkę marketingu. Razer dał malowanie CP najlepszej myszcze bezprzewodowej
I ta gra ma być krótka ? nie umieta grac i tyle.
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: Yeah, it's just like a this place just gives such a fantastic vibe like look at this toilet! and you can see the tables made out of those things, right, i just love the design of this place. Paweł bedroom tour stream? No, no, no my bedroom stream. Even though my bedroom is pretty fucking awesome, but you guys need to trust me nobody's getting there.
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek:
Mam wrażenie, że za bardzo skupiasz się na udowodnieniu swojej tezy (polska wersja jest gorsza i nie przystaje do fabuły gry), i pomijasz przy tym okoliczności.
„Ostatnia taka robota” - dlaczego ostatnia? Bo skontaktował się z nami fixer z Afterlife, pierwsza liga, V! Koniec z chałturami!
Wręcz tym przykładem udowadniasz, że to angielska wersja dostała okrojony „content”.

Bez przerwy porównujesz odczucia z wersji polskiej i angielskiej, że tu było tak, tam jest siak. Że tam zabluzgano, a tu nie, tu zdanie twierdzące, tam pytające. To pytam: po co i co Ci to
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Już zaczęłam odpisywać na pierwsze akapity, ale doczytałam do końca... Wyborny dialog Ciebie z Tobą, dobrze się czyta i nie pozostaje nic innego, jak się zgodzić, więc super, że też się ze sobą zgadzasz :D

Uszczypliwości jednak na bok, karnie nie kontynuuję dyskusji i życzę miłego dnia :)
  • Odpowiedz
@EnJoyyy: Stavo solo sfogliando la guida e gli haters dicono che Cyberpunk non è GTA ed è Sony che imbroglia i giocatori perché hanno guadagnato 80PLN da ogni copia di CP venduta, se fossero decenti restituirebbero ai giocatori imbrogliati e Ubisoft ha incasinato di nuovo Valhalla con una patch CP non funziona per voi? strano ho un PC con 40-50 fps volo in giro per la città e valhalla ha
mel0nik - @EnJoyyy: Stavo solo sfogliando la guida e gli haters dicono che Cyberpunk ...

źródło: comment_1629395742OFGoDrQkbUvm0D4Id7a3WP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mel0nik: Bene, sed youll 'interfere. Ubi ideam quod venit ex Polonica est versio Latina translatione?
Quia non percipiunt, hoc modo: Quid vobis videtur de it - scio ab Anglis aut gameplays gravida massa eu mi amicum esse quaedam exempla de differences nunc et sufficit hac de re sententia mea non sit statim patet quod haec duo sint alia texts.
In non-etiam in translatione Latina versions, et non opprimere aliqua mutationes et Poloniae version fluit accommodat, quod est genus periphrasis ipsa - praesertim in ambitu Poloniae CAELESTI.

Ita quidem non est in ratione interpretationis loco, quod non in imo translatione. Maybe etiam a Poloniae Anglica hoc est? Et quid nunc ?!
Usque expecto informationem de eo, quod
S.....7 - @mel0nik: Bene, sed youll 'interfere. Ubi ideam quod venit ex Polonica est ...

źródło: comment_16293957993oJFK1gIVXHgKwjZZbcZpO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pawcio_cukierek: sprzedanej kopii CP, jakby byli w porzadku to by oddali oszukanym graczom kase i Ubisoft znowu popsul Valhalle patchem CP ci nie dziala? dziwne mam PC u mnie 40-50 fps latam po miescie a valhalla ma bugi sony nawet nie respektuje gwarancji problemy z CP są winą procesorów AMD.
  • Odpowiedz
@Samurai77: Abandonnez toutes les consoles, Europe, Asie, Afrique et Australie. Sortie uniquement sur PC - et ils sortiraient quand même méga positifs sans la tempête de merde inutile ..... R* sans #pcmasterrace ce monde ne se sentira pas car il ne joue que sur jutube. On en reparlera dans quelques années, alors révise tes délires parce que je continue à te noter ......
  • Odpowiedz