Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 126
fascynuje mnie polska miast powiatowych
wy wiecie że tam żyją ludzie tak normalnie żyją na co dzień i niektórzy z nich to nawet są młodzi
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zastuj: generalnie co kto lubi. Pochodzę z takiego właśnie miasteczka lub bardziej wioski i po studiowaniu 5 lat w KRK w życiu nie chciał bym mieszkać w takim mieście. Wróciłem na swoją wioskę i w życiu bym się nie zamienił ;)
  • Odpowiedz
@zastuj: I na #!$%@? mam żyć w dużym mieście? Ja tam widzę same minusy, jak chcę rozrywki to mam godzinę drogi do wojewódzkiego, a tak cisza, spokój, do miasta jadę kilka minut, nie ma takich korków, mniejsze opłaty, mniejsze ceny za mieszkania. Mieszkałem w dużym mieście, nigdy #!$%@? więcej, pół życia na dojazdy i mieszkanie w klitce okno w okno, smród, smog, hałas 24/7.
  • Odpowiedz
@zastuj: miasto wojewódzkie to jest dobre na studia i na weekendy jak chcesz isc na rynek sie pobawic. Na co dzień jak stoisz w korkach jadac do roboty, stoisz wszedzie w kolejkach to jest #!$%@?. Aha i jak juz dotrzesz na miejsce to nie masz gdzie zaparkowac. Aha i autobus nie przyjechał bo to #!$%@? Wroclaw XD
  • Odpowiedz
polecam Nowy Sącz, małe powiatowe miasto łączące także niedogodności dużego miasta jak korki i smog XDDD na szczescie od 15 lat juz tam nie mieszkam
  • Odpowiedz
@JeffreyLebowski: No w #!$%@?, dlatego nie mam kiedy się spotkać ze wszystkimi znajomymi i muszę odmawiać xD ja nie mam problemu z przegrywem i nigdy nie miałem, chad nawet w małym mieście sobie poradzi ;)
  • Odpowiedz