Wpis z mikrobloga

@bellazi: ogólnie starsze telefony czymś się od siebie różniły. Był sens zmieniać na nowy. A teraz? Kurde wymieniasz na jedno i to samo tyle, że masz wiekszy ekran lub lepszy aparat. I to samo zeobisz telefonem za 200 co i za 5000. Kiedyś to były telefony, tersz nie ma (,)


@SpaceShip: Jak zmieniasz telefon po 3-5 latach to różnica jest kolosalna :O
@SpaceShip weszła standaryzacja. Kiedyś nie miałeś tony aplikacji mobilnych, współczesne telefony są jak laptopy, każdy umie robić to samo ale z różną wydajnością i różnią się szczegółami zewnętrznymi ale wszystkie są w miarę takie same
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
XDDDD też miałem tego farta, że 3510i wpadło mi w ręce w podstawówce. I w jakieś gazecie na tyłach można było kupować kolorowe tapety i gry, skończyło sie na ty że jak przyszedł później rachunek to delikatnie mówiąc dostałem kare xD

@ZapomnialemHaslaDoKonta:

Moja siostra tak nabiła kiedyś rachunek na 700zł jak w abonamencie weszła w internet :D teraz 700zł to jest kosmos a co dopiero wtedy xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jedna firma na rynku a każdy telefon inny. Ciągle były jakieś rewolucje na tym rynku. Teraz wszystkie telefony są takie same. Czy będzie kosztował 500zł czy 5000. Większy ekran? Nie można robić większych ekranów bo się w dłoni nie mieszczą. Lepsze aparaty? Telefon ma robić "jako tako" zdjęcia. Jak chcesz jakość to masz lustrzankę.

@ethics:
myślę, że da się wymyślić trochę rewolucji innych niż płaski ekran, teraz zaczęły wchodzić składane płaskie
@SpaceShip: teraz też masz takie telefony, które różnią się od większości telefonów np są takie telefony z wysuwanym aparatem, składane, obracane (lg wing), rozsuwane, mające aparat pod ekranem, mi mix aplha, ale jednak większość tak jak mówisz wygląda tak samo, zdarza się, że jakiś się wyróżnia kolorem obudowy.
Ja to nienawidziłem Noki, tylko sony ericsson xD, system był lepszy (mówię o telefonach a nie smartphone).
Do tego zarabiałem jako dzieciak na zdejmowaniu simlocka, robienie telefonu głośniejszym, na motywach, jakieś patche xD - przerabianie tego było lepsze niż root :D

Potem wjechał E61i - szwagier mi oddał. Dobra maszyna, obiecałem sobie wtedy że nigdy nie będe już miał nie smartphone. Ludzie sie dziwili czemu jestem 24/7 dostepny na FB, a ja