Wpis z mikrobloga

Kiedyś to były telefony, tersz nie ma (,)


@SpaceShip: beka ze mnie, bo namówiłem mamę na zmianę smartfona, no i faktycznie teraz ma fajniejszy - bardzo dobry aparat, bateria lepiej trzyma, ekran amoled itp. itd.

Wziąłem jej stary telefon, wszystko przeorałem, wgrałem LineageOS z najnowszych andkiem + apki googla i nagle telefon odżył i działa tak samo szybko jak ten nowy i chyba nawet bateria dłużej
  • Odpowiedz
@bellazi: miałem identyczny, byłem tez zakochany w Sony ericssonach Walkam miałem chyba w810i. Coś pięknego chociaż z perspektywy czasu oprócz wyglądem to niczym się nie różniły te telefony, niezły chwyt reklamowy. Wtedy wierzyłem ze te telefony serio lepiej grały (chyba ze święta Motorola e398 która grała lepiej niż dzisiejsze JBL GO).
  • Odpowiedz
Kurde wymieniasz na jedno i to samo tyle, że masz wiekszy ekran lub lepszy aparat. I to samo zeobisz telefonem za 200 co i za 5000. Kiedyś to były telefony, tersz nie ma


@SpaceShip: trochę ignorancja tu wychodzi bo NIE zrobisz tego samego telefonem za 200 i 5000. Różnia się też wyglądem z każdej strony
  • Odpowiedz
  • 1
@michalmisiek 5200 miała tylko jeden przycisk z boku do uruchamiania odtwarzacza, 5300 miała 3 przyciski, play i przód tył :) Były czarne, biało czerwone, biało niebieskie i biało szare
  • Odpowiedz
@bellazi Pamiętam ten telefon, były jego dwie wersje różniące się rozdzielczością ekranu. Miałem tę lepszą i to był całkiem dobry sprzęt, tyle że trafiłem na wadliwy egzemplarz, sklep 4x wymieniał, aż sprawa otarła się o Rzecznika Praw Konsumenta. W końcu mogłem kupić nowy za tę samą kwotę, padło na Sony Ericssona c702, to był najlepszy telefon jaki miałem przed erą smartfonów. Robiłem z nim prawdziwe cuda :D
  • Odpowiedz
@bellazi: ogólnie starsze telefony czymś się od siebie różniły. Był sens zmieniać na nowy.


@SpaceShip: Od kiedy? Jak ktoś kupił sobie takiego K550i gdzieś w 2005 roku, tak mógł sobie z niego korzystać gdzieś do 2013. W zasadzie mógł z niego korzystać w taki sam sposób jak z telefonów z dotykowym ekranem.

Że nie wspomnę o jakiejś tam mocy obliczeniowej, bo takie gierki na Javie tak samo działały na K300i, i na K850i, między którymi było
  • Odpowiedz