Wpis z mikrobloga

@devones: miałem w gimbazie n95 jak pokazałem przy różowych że otwiera się w dwie strony na spacery poustawiane na każdy dzień z inną XD


@ZapomnialemHaslaDoKonta: Mogę w to uwierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze z obracanej klawiatury/aparatu Nokia z serii muzycznej wyszła 5700. Niestety już wtedy Nokia była daleko w tyle. Był N95 i debiutował pierwszy iPhone w 2007. W tym momencie dominacja Nokia na rynku
d.....s - > @devones: miałem w gimbazie n95 jak pokazałem przy różowych że otwiera si...

źródło: comment_1629354001GAegfcOYxoL9u6ErLfkf5j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bellazi: jedna firma na rynku a każdy telefon inny. Ciągle były jakieś rewolucje na tym rynku. Teraz wszystkie telefony są takie same. Czy będzie kosztował 500zł czy 5000. Większy ekran? Nie można robić większych ekranów bo się w dłoni nie mieszczą. Lepsze aparaty? Telefon ma robić "jako tako" zdjęcia. Jak chcesz jakość to masz lustrzankę.
  • Odpowiedz
ogólnie starsze telefony czymś się od siebie różniły. Był sens zmieniać na nowy. A teraz?


@SpaceShip: Wszystko sie zgadza, ale to dlatego, ze kiedys miales fizyczna klawiature, wiec mozna bylo sie bawic ksztaltem. Wrocilbys teraz do fizycznej klawiatury? Ja nie. A bez niej to co mozesz innego wymyslec niz po prostu ekran z przodu? Zawsze mnie rozwalaja takie rozkminy.
  • Odpowiedz
@devones: miałem wtedy farta z telefonami bo ojciec miał firmę i często wymieniał telefony a, że jest boomerem to i tak zawsze wracał do 6310i xD po n95 wpadł Samsung Omnia XD jakie to było gówno zawieszka kilka razy dziennie niby dotyk ale średnio reagował na palec trzeba było używać rysika :D
  • Odpowiedz
@ZapomnialemHaslaDoKonta: Ten Samsung o którym piszesz to był po premierze iPhone - później każdy producent gonił Apple - niestety połowa tych modeli była kompletnie nieużyteczna ale często bardziej funkcjonalna od pierwszego iPhone. Niestety procesory nie dawały rady.
  • Odpowiedz
@bellazi: Szpanujecie tutaj Nokiami 5200 czy n95 a ja w wieku 11 lat miałem Nokię 3510i (pierwszy telefon z kolorowym wyświetlaczem) bo mój stary pracujący w Niemczech uznał, że jest dla niego zbyt skompikowany i woli 3410 XD

Ależ to był wtedy Hot Shit, w Polsce tylko biznesmeni mieli takie telefony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swinkapl: wróciłbym. Nie miałem nic przeciwko noki c3 gdzie miałes fizyczna qwerty.
Tak samo blackberry czyms sie wyróznialo. Sam guzik ficxycxny w twlefonie już dawał cokolwiek. A teraz jedyne czym mogą sie rozwijać to ekran.
  • Odpowiedz
@SpaceShip: No to w sumie możesz nadal kupić Blackberry (sam się jarałem i w sumie jaram Passportem czy Key2) i pewno trochę innych telefonów dotykowych z fizyczną klawiaturą (pamiętam szał na Google G1). Tyle, że pobaw się nimi przed wydawaniem osądów, bo ja miałem wielki hype, a jak wziąłem do reki i zacząłem użytkować, to się przekonałem, że fizyczna klawiatura jest mi niepotrzebna...
  • Odpowiedz
Miałem ten telefon, był zrobiony z tak gównianych materiałów, że zaczął się sypać nie miłosiernie. To była chyba moja ostatnia Nokia.
  • Odpowiedz
@devones: posiadasz całkiem imponująca wiedza na temat telefonów.


@ZapomnialemHaslaDoKonta: Niewielką - z zabawnych historii za dzieciaka wpadł mi pomysł pisania recenzji telefonów. Kompletne zaskoczenie, zgłoszenie i dwie redakcje wysłały mi 2 modele które były jeszcze nieoficjalnie na rynku. Niestety uznali że recenzja jest fatalna. Sam fakt że dziecku wtedy dali te telefony był zaskakujący - tak się skończyła wielka kariera dziecka które chciało zostać profesjonalnym recenzentem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz