Wpis z mikrobloga

@Malenaa: raz babka chciała ze mną jechać na blabla to najpierw się pół godziny spóźniła a później chciała żebym jej z 2 piętra walizki znosił do samochodu

anulowałem i pojechałem w p---u xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@KEjAf: Taa, gwałcicielka ( ͡º ͜ʖ͡º) bo zapytałabym, czy miałby ochotę kiedyś wyskoczyć na kawę albo obiad po rozmowie ze spoko vibe. Fajna ta nowa deifinicja gwałtu xD

@ProResHq: przecież nie napisał, że to g---t tylko porównuje podobne zachowania u dwóch płci i skrajnie różne reakcje na nie.
  • Odpowiedz
@korpoRator: Serio to jest podobne zachowanie? xD pisanie nieznajomej osobie creepy tekstów, kiedy się nawet nie widzieli to to samo, co zagadanie po udanej, kilkugodzinnej rozmowie i widzeniu się w realu?

W którym miejscu to jest podobne?
  • Odpowiedz
@Malenaa: xD, co za gość, jak w żabce cole kupuje to się anonsuje przy wejściu ”bede dokonywał nabycia droga kupna napoju gazowanego” xD. A wystarczyło pogadać w aucie i na koniec podsumować ze się fajnie gadało(jeśli się fajnie gadało) i na kawę xD
  • Odpowiedz
@Malenaa:
Zakonnica łapie stopa, ledwo wyciągnęła rękę i zatrzymał się samochód. Po kilku kilometrach mówi:
- Wy kierowcy, to macie dobrze, skręcicie z dziewczyną w las i kochacie się na tylnym siedzeniu.
Kierowca zignorował to, lecz zakonnica znowu:
- Wy kierowcy, to macie dobrze, skręcicie z dziewczyną w las i kochacie się na tylnym siedzeniu.
Kierowca mocno się zdziwił, ale jechał dalej. Kiedy sytuacja powtórzyła się po raz trzeci nie wytrzymał. Skręcił z nią w las, a
  • Odpowiedz
: to jest ciekawe jak kobiety odbierają gościa który po prostu bardzo nieumiejętnie próbuje sympatycznie zagadać jako poważne zagrożenie.


@KEjAf: to nie jest sympatyczne zagadanie, a dziewczyna słusznie chciała sobie oszczędzić nerwów i nagabywania. Jeśli ktoś tak pisze, uwierz, że nawet po zwróceniu uwagi mógłby w samochodzie próbować dalej, wiem co mówię z własnych i przyjaciółek doświadczeń.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korpoRator: Serio to jest podobne zachowanie? xD pisanie nieznajomej osobie creepy tekstów, kiedy się nawet nie widzieli to to samo, co zagadanie po udanej, kilkugodzinnej rozmowie i widzeniu się w realu?


W którym miejscu to jest podobne?

@ProResHq: teraz się wyczytałem dokładniej. Poniosło mnie, jednak nie do końca podobne. Przyznaje się do błędu :/
  • Odpowiedz
@Malenaa: Moja żona wrzuca oferty pracy w naszej firmie na FB. Poziom spermiarzy jeszcze większy niż tu. Jeden gość pisał ze chętnie popracuje u samotnej mamy xD aż złapałem natchnienie i jutro wrzucę
  • Odpowiedz