Wpis z mikrobloga

@KEjAf: tego typu ludzie nie rozumieją takich poleceń. Moja dziewczyna kilka razy do mnie dzwoniła w takich sytuacjach, bo możesz mówić takim creepom dziesięć razy, że nie jesteś zainteresowany albo, że Cię to przeraża a oni tylko dalej "no co ty słonko, nie bądź taka" i często na słowach się nie kończy a zaczyna obmacywanie czy próba pocałunku. Ludzie mają prawo czuć się bezpieczni a nie jak łania na polowaniu.
  • Odpowiedz
Miałem raz taką sytuację na Bla bla że jechałem z dziewczyną która od razu mi powiedziała że ją mama nastraszyła że to niebezpieczne itd. ale cała podróż ponad 2h miło się gadało i przed dojazdem do destynacji musiałem podjechać do znajomego na wiochę 15 km wcześniej. Zjechać trzeba było 500 metrów z głównej trasy, zadzwoniłem do znajomego że będę zaraz uprzedziłem ją że muszę tam podjechać. Jak zjechałem to zastanawiające było to
  • Odpowiedz
@teoriastrun: @LilyOfTheValley: @little_muffin: @konopiapolska: @ProResHq:

Oczywiście wszystkie te rzeczy nie dotyczą gości o takim miłym charakterze jak ten na zdjęciu (od razu na zdjęciu widać, ze miły). Gdy taki pan zagada w ten sposób to jest zabawnym, nieprzewidywalnym facetem, który po prostu wie czego chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Tak wiem: "mnie i moim koleżankom on się
bylemzielonko - @teoriastrun: @LilyOfTheValley: @littlemuffin: @konopiapolska: @ProRe...

źródło: comment_1629298712OhlNRzg3PyQKUDHrdJwqoB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: oczywiście jest to przepiękny pan, co nie zmienia faktu, że jakby mi napisał tak jak na zdjęciu powyżej to bym odwołała podróż bo nie chcę być ofiarą gwałtu. Facetom to do głowy nie przychodzi, że kobiety mają często w dupie ruchanie, szczególnie ruchanie z randomami. Kobiety celują w związki.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Obiektywnie ładni ludzie o symetrycznej twarzy się podobają każdemu i to oczywiste, że mają w życiu łatwiej. Jak nie masz tego, próbuj nadrabiać czymś innym, sylwetką, inteligencją, czy poczuciem humoru. Brzmi jak frazes, ale takie jest życie. Nigdy nie było, nie jest i nie będzie równe dla wszystkich.
  • Odpowiedz