Wpis z mikrobloga

Lotek to jest akurat bezbek głównie nie ze względu na nadużywanie przekleństw, tylko na to, że prawie w każdej historyjce jedzie równo po swoich "znajomych". Tego się nie da dłużej słuchać, bo typ robi się #!$%@?ący. Wyobrażasz sobie, że będziesz gdzieś z takim na imprezie a on potem opowie na scenie że jesteś debilem i zjebem koloryzując do tego ile wlezie xD
Lotek jest zajebisty, jeden z najlepszych w Polsce. Ma lepsze historie i gorsze, tak samo jak ci najwięksi w branży - Hart, Chappelle czy Chris Rock.


@xszefo: ja rozumiem, każdy ma prawo do swojego gustu i niech Cię śmieszy co chce, ale zestawienie Rocka i Chappella w jednym rzędzie z Lotkiem, nie powiem, zdziwiło mnie( _)
@Tippler mnie strasznie śmieszyły jego pierwsze występy, ale mam wrażenie, że podobnie jak Pacześ i wielu innych podłapał, że im głośniej normikom krzykniesz "#!$%@? #!$%@?" tym więcej kasy sypną.

Przekleństwa są nie ma co ukrywać, robią sporą robotę w odbiorze niektórych żartów i nie ma co oczekiwać że ich nie będzie, ale za ich ilość odpowiada głównie widownia i plusiki na jutubie pod programami - to jest przede wszystkim źródło zarobku i
Mnie w ogóle nie śmieszą ani kabarety (wręcz są dla mnie cringe’owe), ani stand-upy, choćby były najlepsze na świecie. Mnie śmieszy wyłącznie humor sytuacyjny, a poczucie humoru mam naprawdę spore i dużo codziennych sytuacji, z których nikt by się nie zaśmiał, jest dla mnie bekowych. Czy to czyni mnie bezbekiem? XD nie rozumiem tego humoru, mam totalnie inne rozumienie „żartów” i mam takie prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)