Wpis z mikrobloga

@Marek_Licyniusz_Krassus: Poczucie humoru jest tak indywidualną kwestią, że nie rozpatrywałabym tego w kategoriach „elit” wykopkowych i freethinkerstwa. Jak pisałam wyżej, mnie śmieszy wiele sytuacji codziennych, z których nikt inny by się nie zaśmiał, nie czyni mnie to freethinkerem. Pamietam do dziś, jak z 15 lat temu pol polski śmiało się ze skeczu z Ahhhmedem, mnie się nawet kacik ust nie poruszył, nie dociera do mnie taki rodzaj humoru w ogóle. A
@Tippler: Ja też nie rozumiem #!$%@? dupa cycki ruchanie haha hihi fenomenu tego człowieka.

Piotr Szulowski prezentuje naprawdę dobry poziom i ma ciekawe historie + sam sposób jego mówienia jest kapitalny. To jedyny chyba polski stand uper, gdzie nie ma cienia zażenowania. Polecam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tippler: poziom mniej więcej ten sam co Zenka albo innego Sławomira, tylko nie śpiewa, więc trudno się dziwić że pasuje tylu ludziom.
@Tippler: bo jestes zbyt inteligentny na to spoleczenstwo, jestes nad polakiem i powinienes pomyslec o przeprowadzce do kraju, w ktorym mieszkaja ludzie i podobnym ilorazie inteligencji. Twoje mysli pedza zbyt szybko dla tego pseudokraju, Twoje poczucie humoru, w kraju, w ktorym ludzi cieszy patologiczny Swiat Wedlug Kiepskich jest zbyt wysublimowane. Wiej poki nie jest za pozno. Otoczenie w koncu sprowadzi Cie do swojego poziomu i kto wie, moze nawet na sile
@yourfatherdrunk: bardziej chodziło o to, że nawet oni mają słabsze fragmenty. Oczywiście polski standup jest daleko za amerykańskim i pewnie nigdy nie dojedziemy do tego poziomu. Mimo to fajnie że u nas na scenie są tacy ludzie jak Lotek, Giza czy Pacześ, którzy trzymają fajny poziom i dobrze się to ogląda.
@Tippler: Same jego historie są dosyć słabe i często powtarzane, ale mnie rozśmieszała jego spuchnięta mimika jak się wygłupia. Ja lubię stand-up, najbardziej Georga Carlina, ale oglądałem mnóstwo innych. Z polski przez 2 specjale był fajny Abelard Giza i Rafał Pacześ. Teraz jakoś Abelard miał bezbeki a Paczesiowi sława i hajs uderzyły do głowy przez co cały program co trzecie słowo bluzgi i gadanie jaką to nie jest grubą szychą -