Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@haxx: masz jakieś inne, które miałyby temu przeczyć, czy to po prostu sprzeczne z tezą "szczepionka nie chroni przed hospitalizacją"? Dane udostępnione przez hrabstwo, przekazywane dalej przez niezależne organizacje zajmujące się analizą danych. Jak dla mnie legit i przekonujące, #!$%@?ąc od wielu innych wątpliwych tematów okołowirusowych.

@DominoQ: nie pokrywa się zupełnie z tym co się dzieje w Izraelu obecnie
@Kismeth: nie mam ochoty się tu kłócić i gównoburzyć, ale zainteresowało mnie to stwierdzenie, sprawdziłem i nie znalazłem potwierdzenia. Masz jakieś inne dane?
Obrazek przedstawia ciężkie zachorowania w Izraelu, źródło: https://www.haaretz.com/israel-news/israel-braces-4-800-hospitalized-covid-half-serious-delta-1.10108505
Pobierz DominoQ - @Kismeth: nie mam ochoty się tu kłócić i gównoburzyć, ale zainteresowało mn...
źródło: comment_1629207490uxaWOiWmQarp6295VggThu.jpg
@Jarem12: Otóż to. Ja już nawet nie nosze maski, bo niezaszczepieni sami mają to w dupie. Nie, to nie. Ja tam jestem bezpieczny a reszta niech robi jak chce.
masz jakieś inne, które miałyby temu przeczyć, czy to po prostu sprzeczne z tezą "szczepionka nie chroni przed hospitalizacją"? Dane udostępnione przez hrabstwo, przekazywane dalej przez niezależne organizacje zajmujące się analizą danych. Jak dla mnie legit i przekonujące, #!$%@?ąc od wielu innych wątpliwych tematów okołowirusowych.


@DominoQ: Ty tak na poważnie? Przecież za miesiąc dwa tą kolorową grafiką można będzie się podetrzeć, bo "fully vaccinated" nie będzie już uwzględniało turbo super hiper