Wpis z mikrobloga

  • 956
Czemu praca trwa aż 8 godzin... Pół życia marnuje w robocie. Jestem po urlopie i uświadomiłem sobie ile rzeczy udało mi się zrobić przez te dwa tygodnie, a teraz wrócę do pracy i tylko czekanie do piątku by mieć chwilę dla siebie... #pracbaza #praca
  • 122
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Nigdy tego nie zrozumiem, czasami zrobisz swoją pracę w 6 godzin kiedy jesteś najbardziej efektywny, a te 2 godziny mógłbym przeznaczyć na odpoczynek. Są prace które wymagają pracy z klientem w określonych godzinach, ale są też takie, w których 8 godzin wypala człowieka
  • Odpowiedz
@LZBNZ: dlatego uważam że system w którym żyjemy, to niewolnictwo świat poszedł do przodu a człowiek więcej spędza czasu w pracy niż na życiu. Zajmujemy się jakimś lgbt, ideologicznymi pierdami, lub nic nie znaczącymi rzeczami a do poprawy komfortu życia prawo się nie zmienia.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: #!$%@? tyle, żebyś nie miał czasu i siły zrobić czegoś swojego i wybić się przed szereg. Tak został skonstruowany ten świat, że większość ludzi #!$%@? na garstkę grubasów na górze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@rayr3r: zrozum ziomek, za głupi jesteś xD to wszystko spisek żeby omajgydnes nie mógł odpoczywać

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@lizak21: no, przede wszystkim niewolnictwo poszlo do przodu, kiedys ludzie zenili sie jak najszybciej i maz chodzil do pracy a zona w tym czasie zajmowala sie domem i dziecmi, nie dosc ze obydwie strony mialy wiecej czasu dla siebie to na wszystko starczalo z pensji meza. A teraz z dwoch pensji czasami ciezko wyzyc nie mowiac o kupnie mieszkania, a domu tym bardziej. Nie mowie ze kobiety powinny wrocic do garow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@LZBNZ: szkoda że skrócenie czasu pracy raczej będzie zastosowane jedynie w biurach, już widzę jak na budowach czy innych robotach pracują po 6h
  • Odpowiedz
@LZBNZ: badania i tak wykazują, że człowiek jest w stanie wydajnie pracować około 6h dziennie. Jeżeli jest to praca pokroju ciecia w budce, kogoś co robi coś mega odtwórczego, to jestem w stanie zrozumieć więcej godzin. Ale po sobie widzę, że na więcej niż 6h totalnego #!$%@? zaczyna mi brakować koncentracji i drastycznie spada wydajność. A tu człowiek siedzi po 9-10 h w robocie + dojazdy i zarabia kasę na rzeczy,
  • Odpowiedz