Wpis z mikrobloga

@neib1: Ja wiem, że moderatorzy to nie są najbystrzejsi ludzie, ale kurde, to jest grube () Za to dałoby się gościa tbh dojechać prawnie, a moderatorzy udają, że nie widzą xD
  • Odpowiedz
@neib1: ale o czym ty pieprzysz to jest normalne prawo w ich kulturze, tak samo jak w Polsce przekraczając prędkość godzisz się że łamiesz prawo i jesteś gotowy na przjęcie kary, tak samo jak laska zakłąda sobie onlyfans gdzie jest prawo koraniczne to cięzko się dziwić że spotyka ją odpowiednia kara.
  • Odpowiedz
@neib1:
Nie dość, że przychodzi nam obserwować jak inny kraj schodzi z drogi postępu i pogrąża się w religijno-przemocowych miazmatach (co samo w sobie jest straszne), to jeszcze obserwujemy, jak nasi rodacy cieszą się z tej zapaści cywilizacyjnej - bo uderza ona w życia osób z tej połowy ludzkości, której nie lubią.
Co gorsza, zamiast tylko zawistnie cieszyć się z nieszczęścia innych ludzi, takie osobniki, siedząc wygodnie na fotelu w
  • Odpowiedz
mnie nie interesuje czy to jest żart czy nie. kompletnie


@neib1:
Dokładnie, takie coś powinno się traktować jak inne podobne „żarty” - jak na przykład ten o wrzucaniu metalowej rurki do silnika samolotu.

W obu przypadkach chodzi o ludzkie życie, więc do tych „żartów” trzeba podejść z należytą powagą.
  • Odpowiedz