Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie znaleźć drugą połówkę "na swoim poziomie"? Bliżej mi do introwertyka. Wolę dokładnie planować z wyprzedzeniem, w sposób spokojny prowadzę dyskusje. Nie lubię pokazywania się, chwalenia się czymś itp. Nie mam wielu znajomych, ale zaś nie mam tak, że lubię ciągle w domu siedzieć. Lubię gdzieś wychodzić, spotykać się z ludźmi i rozmawiać z nimi, ale nie mam jakiegoś takiego nadpobudliwego charakteru. No i w związku z tym wśród małej liczby znajomych, często starszych nie mam jak przez nich kogoś poznać. Na studiach niestety się nie udało. Tzn. z jedną coś kręciłem, ale końcowo mnie olała, a od 2 innych dostawałem wyraźne znaki, ale chodziło tylko o ruchanie. Próbuję na aplikacjach randkowych typu #tinder i tam zaś wszystkie kobiety są tak dynamiczne, że po prostu to się nie udaje. Ona by chciała ciągle podróżować, imprezować, chodzić po restauracjach, żyć z dnia na dzień, na spontanie. Ani taka kobieta mnie chce, ani ja tego za bardzo nie widzę. Chociaż widzieć nie muszę, bo zanim o tym pomyślę, to już jestem zghostowany. Niedawno napotkałem na kogoś kto w opisie określił się introwertykiem, ale było też zaznaczone, że szuka ekstrawertyka :/

#podrywajzwykopem #pytanie #zwiazki #badoo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6118e8caf81bf9000b2c6c94
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdzie znaleźć drugą połówkę "na swo...

źródło: comment_1629032847gw7jCQi04s8Ps0xSMTTqAH.jpg

Pobierz
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie zawsze dziwi jak się introwertycy (tacy jak to rozumie internet tj. ciut aspołeczni) znajdują w wieku takim poststudenckim +25 lat, poza pracą. W sensie, przecież jedno do drugiego nie podejdzie na ulicy, są zamknięci więc początek musi być mega niezręczny. Mało mają znajomych więc krąg zamknięty, niewiele wychodzą więc okazji jeszcze mniej aby kogoś poznać, internet jak widać też Ci nie pasuje, to że bije od Ciebie poczucie wyższości