Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR: Czy waga przyszłej partnerki (mimo że jest w normie) może sprawić, że ją odrzucicie?

Jestem kobietą, ważę 65 kg przy 169 cm wzrostu. Od wczesnego dzieciństwa miałam diagnozowane zaburzenia odżywiania, przez które trudno było mi schudnąć. W dodatku mam szeroki kościec, chyba po rodzicach, klasyfikujący mnie do kategorii endomorfika.

Ogólnie nie wyglądam na tyle, bo ćwiczę 3x w tygodniu, zdrowo się odżywiam, liczę kalorie i makroskładniki. Ze względów zdrowotnych wolałabym już nie tracić na wadze, ponieważ boję się nawrotu dawnej choroby psychicznej, ortoreksji. Dobrze czuję się we własnym ciele, więc chyba nie ma sensu schodzić do tych 53 kg, które dla mojego wzrostu są chyba granicą niedowagi. Nie jestem filigranowa i nigdy nie będę jak te wymarzone dziewczyny; niskie, urocze, w ubraniach w rozmiarze XS i utrzymujące wiecznie 47 kg na liczniku.

Po prostu nie widać po mnie tej zbyt wysokiej wagi jak na standardy społeczne. Czy potencjalny chłopak zbytnio się nie zaskoczy, powiedzmy, biorąc mnie na ręce czy na kolana? Nie będzie czuł się "przytłoczony" w łóżku? Ta waga to mój ogromny kompleks, bo lubię raczej gości o przeciętnej budowie ciała. Nie chciałabym wywołać w nich kompleksów, słowo daję.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61183971f81bf9000b2c6b73
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli nie wyglądasz na tyle ile ważysz (nie wiem ile powinien ktoś 1.7m ważyć) i dobrze się czujesz to czemu miałabyś masterować staty? xd Każdy też ma inne gusta i może nawet jak wyglądasz nieco puszyściej to i tak kogoś znajdziesz. Może i nie będziesz topką ale może trafisz na jakiegoś fajnego chłopaka. Chyba że masz pusto w głowie i bez szans na to, to wtedy pozostaje ci jednak masterować
TL;DR: Czy waga przyszłej partnerki (mimo że jest w normie) może sprawić, że ją odrzucicie?


@AnonimoweMirkoWyznania:
Waga?
Nie.
Mialem kiedys kolezanka. 180cm wzrostu ok 73 kg wagi. Pilkarka reczna, plywaczka, sport uprawiany zawodowo, AWF. Rewelacyjne (ale muskularne) cialo, sliczna buzka. Kolejki adoratorow. Moja wycena 8+/10.

Ale wysoki % body fatu byl, jest i zawsze bedzie skutkowal moim brak zainteresowania.
Powodzenia.: Bez urazy koleżanko ale Twoje wyznanie trochę mnie rozbawiło. Nie dlatego że naśmiewam się z Twoich kompleksów ale z powodu moich osobistych przeżyć. Ujmę to w ten sposób:

Jestem kobietą, ważę 65 kg przy 169 cm wzrostu. Od wczesnego dzieciństwa miałam diagnozowane zaburzenia odżywiania, przez które trudno było mi schudnąć. W dodatku mam szeroki kościec, chyba po rodzicach, klasyfikujący mnie do kategorii endomorfika.


Twoja waga, czyli 65 kg przy 1.69
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój wpis najlepiej pokazuje, w jakich nienormalnych czasach żyjemy. Po pierwsze, waga i wygląd to są dwie zupełnie różne rzeczy, zwłaszcza jeśli ćwiczysz - jak ktoś słusznie napisał, mięśnie ważą więcej niż tłuszcz. Nawet trzy razy więcej. Po drugie, jeśli jesteś zdrowa i zadowolona ze swojego wyglądu, to nikt, absolutnie nikt nie ma prawa Ci zwracać uwagi, że coś powinnaś poprawić, za dużo ważysz czy coś tam. Jeśli jakiś facet
@AnonimoweMirkoWyznania: Przede wszystkim musisz zrozumieć że nie możesz generalizować że albo jesteś gruba albo nie w oczach każdego faceta. Każdy z nas jest inny, każdy ma inne preferencje:
Jak znajdziesz sobie buraka to powie ci że jesteś gruba, jak znajdziesz sobie kulturalnego gościa to delikatnie zasugeruje ci że wyglądałabyś lepiej jakbyś trochę zrzuciła, jak znajdziesz gościa który preferuje takie sylwetki i po prostu mu się podobasz, to powie ci że wyglądasz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale głupoty gadasz masz.65 kg przy 169cm wzrostu to waga jest prawidłowa. Ja bym chciał taką, moja ex to przy wzroscie 160 miala ok 40kg i wiesz jak zle wygladała? Nie było praktycznie za co chwycić :/

Także kobiety za bardzo fiksujecie na punkcie wagi.
@AnonimoweMirkoWyznania: Facet o przeciętnej budowie ciała będzie miał koło 180cm i ważył między 70 a 80kg, więc nie będzie się czuł przytłoczony w łóżku, ani gdy siądziesz mu na kolanach xDD i tak 10cm różnicy wzrostu zrobi robotę i wrażenie że jesteś "malutka" dla niego :p Mogłabyś się martwić gdybyś ważyła z 90 przy takim wzroście :P