Wpis z mikrobloga

Zróbmy wypokowy ranking najgorszych nadmorskich miejscowości.

Wypiszmy w tym poście polskie “kurorty”, które w sezonie należy omijać szerokim łukiem.
Miejsce w rankingu będzie zależało od liczby plusów. Jak wrzucicie nazwę miejscowości, to warto by było podać jakieś argumenty albo osobiste doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kolejnym wpisie wypiszę po kolei ranking zrobiony na podstawie plusów.

#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #baltyk
Pobierz Bitszkopt - Zróbmy wypokowy ranking najgorszych nadmorskich miejscowości.

Wypiszmy...
źródło: comment_1628957373gOncxpYCT9i0ctcwB0PZzS.jpg
  • 84
@LipaStraszna ja byłem w maju w Jastarni - ale w normalne dni pracujące. Było świetnie - cisza spokój. Bardo mi się podobało.

W Chorwacji w lipcu też było sympatycznie - tylko w miejscach z mniejszym natężeniem lub całkowitym brakiem turystów :))
Ja #!$%@? co roku na urlop przed sezonem, w czerwcu i jest legancko. Polecam takie rozwiazanie


@dymek1416: same here, nie ma nic lepszego niż iść nocą na plaże, rozpalić sobie ognisko i siedzieć do wschodu słońca ;)
@Bitszkopt Ja od siebie tylko dodam, Jastrzębią Górę. Bo tylko tam byłem. Zresztą tylko przy okazji, bo bazę mieliśmy w głębi Kaszub. Takiej tandety, kiczu, całej alej #!$%@? straganami nie widziałem nigdzie indziej. No chyba tylko w Zakopanem.
sezon we Władysławowie trudno nazwać wypoczynkiem :P lipiec/sierpień są takie tłumy ludzi w tej niedużej miejscowości, że cięzko tu mówić o jakimkolwiek odpoczynku. chyba że wynajmujesz jakiś domek na uboczu albo w cichszej okolicy. tłumy na ulicach, na plażach, w sklepach, ludzie przyjeżdzając tutaj na wczasy wyłączają myślenie, a kulturę zostawiają w domu. jak przyjeżdzasz na wczasy do władka to upewnij się, że właściciel zapewni miejsce parkingowe, bo w sezonie nawet mieszkańcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VinnieP: sama miejscowość nic nie oferuje. Zejścia na plażę tragiczne. Gastronomia droga a jakość fatalna. Ludzi, w tym głównie Januszu na pęczki. Wszędzie tandetne stoiska.

W mordę nie dostałem ale nie ma sensu tu jechać
@Bitszkopt: Dzisiaj wróciłem z wakacji z Mielenka, miałem przyjemność przejeżdżać po północy przez centrum Mielna. Myślałem że te opowieści są przesadzone ale gdzie tam, nawet dużo nie dopowiadają xD czułem się jak na safari, tyle zwierząt w jednym miejscu