Wpis z mikrobloga

Zróbmy wypokowy ranking najgorszych nadmorskich miejscowości.

Wypiszmy w tym poście polskie “kurorty”, które w sezonie należy omijać szerokim łukiem.
Miejsce w rankingu będzie zależało od liczby plusów. Jak wrzucicie nazwę miejscowości, to warto by było podać jakieś argumenty albo osobiste doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kolejnym wpisie wypiszę po kolei ranking zrobiony na podstawie plusów.

#wakacje #podroze #podrozujzwykopem #baltyk
Pobierz Bitszkopt - Zróbmy wypokowy ranking najgorszych nadmorskich miejscowości.

Wypiszmy...
źródło: comment_1628957373gOncxpYCT9i0ctcwB0PZzS.jpg
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bitszkopt: co Ty masz do Władka? Byłem tu w 2003/2008 potem z dziewczyną w 2013/2018 teraz już żoną i z teściem, właśnie piszę z Władka, mam do tego miasta sentyment, nie jestem sebixem a ona nie jest karyną i nie mamy dzieci na 500+ więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Bylem dzisiaj na Helu, w Jastarni a tydzień temu w Łebie. To co się odwala w Łebie to też imba
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: No jest dużo ale teraz skupmy się na nadmorskich bo tam dzieje się najwięcej patologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Góry to wszyscy wiedzą, że na 1 miejscu byłby Zakopiec ale z morzem to zdania ekspertów są podzielone.

To nie jest tak, że nie lubię tych miejsc ale zostały one zepsute przez ludzi. Od sprzedawców, restauratorów i innych handlarzy po przyjezdnych i ich dziwne zachowania aż do