Wpis z mikrobloga

#vectra #ubee #internet #router #modem
Był u mnie typ z vectry podłączyć neta i tv, od 3h na routerze UBEE EVW32C miga dioda DC i nic się więcej nie dzieje. Na portalu klienta mam status offline, ktos miał podobny problem? Baba na infolinii rozkłada ręce i mówi, że nic nie poradzi. reset nie działa i konfiguracja samoczynna może potrwać 48h.

Ktoś/coś co z tym zrobić?
  • 7
  • Odpowiedz
@Lowca_kotojeleni: ten gość nie powinien wszystko podłączać? U mnie jak z Orange przyjechał to przyjechał też skonfigurował router

Pomijam już że trzeba było mu pomóc przy komputerze bo nie ogarniał co gdzie jest xd
  • Odpowiedz
@ruum: nie, #!$%@? podpiął i się zawinął twierdząc, że w ciągu kilku chwil się skonfiguruje samo i będzie ok. Pierwszy raz przez instalację i zamawianie neta przechodzę szczerze mówiąc bo zawsze było tak jak gdzieś mieszkałem to net i tv już było
  • Odpowiedz
@Lowca_kotojeleni: Według mnie to robią Ciebie w #!$%@?, dioda DC to dioda od sygnału przychodzącego do modemu, jak nie dociera to coś jest źle połączone. Wątpię, że się samo po 48h naprawi.
Nie mówiąc o tym, że instalator nie powinien wyjść od Ciebie, zanim usługa nie będzie w pełni działać.
Ale to Vectra, więc się do takiej obsługi klienta przyzwyczajaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz