Wpis z mikrobloga

Pare osób pytało czemu jestem nadal sama pomimo mojego perfekcyjnego wyglądu i dużej inteligencji. Otóż mam duże wymagania co do potencjalnego chłopaka. Sama posiadam dużo do zaoferowania mojemu potencjalnemu lubemu i tego też oczekuję w droga stronę.

Moje wymagania co do wyglądu:
- powinien być zadbany ( regularnie chodzi do barbera oraz dba o stan swojej skóry na twarzy żeby nie była skóra tłusta czy też sucha),
- przykłada wagę do ubioru( potrafi dostosować look do danej sytuacji i okazji oraz ubiera czyste ciuchy),
- nie musi być wysoki gdyż sama nie zaliczam się do tych wysokich dziewczyn i nie chcę stawać na drabinie żeby dać ukochanemu całusa,
- bardzo lubię jak mężczyzna jest brunetem, ma zarost i dłuższe włosy ale nie jest to warunek konieczny,
-czuły, subtelny, nienachalny,
- ma łagodne usposobienie oraz lubi żarty,
- musi zwracać uwagę na to co je.

Moje wymagania co do charakteru:
- nie może być arogancki i zarozumiały,
- akceptuje moje wady oraz umie docenić zalety,
- potrafi pójść na kompromis kiedy potrzeba,
-nie jest pantoflem ani laczkiem i umie na swoim postawić oraz wyrażać swoje poglądy i zdanie,
- ma wielkie serce do dzieci oraz zwierząt,
-jest otwarty na poznawanie i doświadczanie nowych rzeczy ( takich jak wspólne zwiedzanie, próbowanie nowych potraw itd.).

Moje inne wymagania:
- potrafi się zachowywać przy gościach oraz odnosić się z szacunkiem do ludzi,
- nie używa wulgaryzmów,
- ma stałą prace,
- jest rodzinny,
- umie adorować kobietę i o nią dbać,
- potrafi zająć się sam sobą ( nie musi być ciągle 24/7 w centrum uwagi innych).

Moje wymagania nie zaliczają edukacji bo uważam że jeśli chęci są to i takie rzeczy można zawsze zmienić tak samo wysokość pensji :)
Sama też od siebie dużo dam przyszłemu partnerowi więc proszę nie myśleć, że mam tylko wymagania a ja sama gruba i nic nie reprezentuję i nie wnoszę.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 63
@Polnischefuhrer preferuje na pierwszym spotkaniu wyjście do jakieś restauracji oraz do muzeum czy też galerii sztuki żeby moc przełamać pierwsze lody i mieć te pierwsze wspólne tematy. Na wielu takich spotkaniach nie byłam ponieważ mało chłopaków mnie zainteresowało jeśli chodzi o wpisywanie się w moje wymogi
@SecretAngel: sporo o wymaganiach, nic o tym co sama oferujesz. śmierdzi typowym przypadkiem, gdzie różowa zapewnia ile to ona nie ma do zaoferowania dopóty, dopóki nie trzeba wymienić co konkretnie - wtedy jedyne co przychodzi jej na myśl to "no jestem ładna, umiem czytać i ogólnie jestem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grimhzr niestety zasmucę cię ale nie jestem taka kobieta jak piszesz w tym przypadku. Ukończyłam prestiżowe liceum, mam nienaganne zachowanie oraz dużo oleju w głowie. Przykładam dużą wagę do swojego osobistego rozwoju oraz wyglądu. Mam ciekawsze zainteresowania niż kluby i imprezy i umiem rozmawiać nie o paznokciach. Myślę że jescze więcej bym mogła wymieniać.