Wpis z mikrobloga

Z takich moich historii z #tinder, to po 1h rozmowy, zaprosiłem babeczkę do domu na #film, ona coś tam odpisała "aaa tak to się teraz nazywa" xD zlałem temat.
No i przyjechała (ja nigdy nie jeżdżę do kogoś, bo po prostu mi się nie chce, a jak wybieram park to najbliżej mnie), pytam czy chce coś do picia itd., bo chciałem być miły, zresztą bez znaczenia, do meritum.

No i mój pokój jest dość mały, bo jak łóżko się rozłoży, to zajmuje praktycznie 50% pokoju.
Więc mówię jej, że może usiąść na łóżku albo przyniosę jej krzesło - "nie nie, wole łózko i uśmiech".

No i kładziemy się, odpalam jakiś film, mija 15 minut, widzę jakieś ruchy zaczyna się na mnie patrzeć ale olałem to i oglądam dalej. Mija kolejne 15 minut i widzę, że co raz częściej się na mnie patrzy xD ale oglądam dalej bo podobał mi się.
No i finalnie jest około 40-45 minuty, ona się na mnie patrzy i mówi: "Ty jakiś #!$%@?ęty jesteś? Film mamy oglądać?", odpowiedziałem jej: "no na to cię zaprosiłem xD".
No i ubrała się i wyszła bez słowa.

Wy #rozowepaski to naprawdę macie coś z głową, nie potraficie nawet filmu oglądać w spokoju.

#tinder #przegryw #historie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 30
@JanDzbanPL: Ja już pisałem, jak osiąga się pewien wiek, i miało się czegoś nadmiar - to po prostu już się tego nie chce.
Tak samo jest z grami komputerowymi, w pewnym wieku już ma się tego dosyć.
U mnie jakoś takie zdziadzenie zaczęło się po przekroczeniu 28 roku życia xD.

Jak teraz sobie odpalę 1 gierkie w HOTS'a (coś ala LoL/DOTA), to bywa, że w trakcie meczu wyjdę, bo już mi
idź do biblioteki pogadaj z jakąś panną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JanDzbanPL: Możesz się śmiać ale moją pierwszą dziewczynę poznałem w bibliotece BUW. I tak, tam do niej zagadałem, no ale przecież nie można zagadywać do innych osób na ulicy bo to cringowe (,).

Ja mam proste podejście, że w dupie mam opinie innych (może dlatego też mi moja ginekomastia nie przeszkadza xD),