Wpis z mikrobloga

Z takich moich historii z #tinder, to po 1h rozmowy, zaprosiłem babeczkę do domu na #film, ona coś tam odpisała "aaa tak to się teraz nazywa" xD zlałem temat.
No i przyjechała (ja nigdy nie jeżdżę do kogoś, bo po prostu mi się nie chce, a jak wybieram park to najbliżej mnie), pytam czy chce coś do picia itd., bo chciałem być miły, zresztą bez znaczenia, do meritum.

No i mój pokój jest dość mały, bo jak łóżko się rozłoży, to zajmuje praktycznie 50% pokoju.
Więc mówię jej, że może usiąść na łóżku albo przyniosę jej krzesło - "nie nie, wole łózko i uśmiech".

No i kładziemy się, odpalam jakiś film, mija 15 minut, widzę jakieś ruchy zaczyna się na mnie patrzeć ale olałem to i oglądam dalej. Mija kolejne 15 minut i widzę, że co raz częściej się na mnie patrzy xD ale oglądam dalej bo podobał mi się.
No i finalnie jest około 40-45 minuty, ona się na mnie patrzy i mówi: "Ty jakiś #!$%@?ęty jesteś? Film mamy oglądać?", odpowiedziałem jej: "no na to cię zaprosiłem xD".
No i ubrała się i wyszła bez słowa.

Wy #rozowepaski to naprawdę macie coś z głową, nie potraficie nawet filmu oglądać w spokoju.

#tinder #przegryw #historie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 30
@In_thrust_we_trust: Nie chce burzyć Twojej wizji świata ale na dzisiejsze standardy to niestety norma.
Bardzo w tej kwestii przyczyniła się postępowa lewica swoją drogą.
PS: o ile FWB uwazam, za jeszcze spoko opcje np. spedzamy razem czas, ale nie chcemy być razem, no i mamy potrzeby seksualne.

O tyle te one stand night - ONS, to już troche dramat.
Facetowi ONS nie przeszkadza w ogóle, ale kobietom już tak. One potrzebują
@In_thrust_we_trust: Nie ukrywam, że według badań wszystko zależy od tego jak wyglądasz.

Ja niby mam tą androgenową szeroką szczękę i według tego mam znacząco większą szansę na ONS/FBW ale znacząco niższą na normalny związek xD.
Gdyż partnerki widzą we mnie jedynie obiekt seksu.

Nie wiem czy to prawda, powyższe popieram badaniami, gdzieś na tagu powinno być taka lista 100 badań na temat wyglądu a pociągu
partnera.

PS: w klubach miałem to
@Estetykatopodstawa:

No ja sie zgadzam z tym. Chodzi mi o to ze kluby i Tinder to nie jest zaden wyznacznik calego przekroju kobiet w spoleczenstwie.

Poza tym sam piszesz ze masz typowo "androgenowy" wyglad - podobasz sie kobietom ktore chca szybkiego seksu, ale nie takim ktore chca zwiazku i czegos powaznego. To sprawia, ze spotykasz glownie te pierwsze

Laski ktore chca zwiazku po prostu nie sa Toba zainteresowane - stad Twoja