Wpis z mikrobloga

@HonyszkeKojok: A ja widząc ten najazd na Kukiza, którego nigdy nie popierałem zastanawiam się czemu spadła na niego taka nieproporcjonalna fala hejtu do tego co zrobił. Te 3 głosy Kukiz15 przecież nic by nie zmieniły. Nawet jakby zagłosował przeciw to i tak ustawa by przeszła, a naskakują na niego jakby od niego wszystko zależało albo jego głos był co najmniej decydujący xD
@finchharold: chodzi o sam fakt przepchnięcia tego wczoraj. Kukizowcy powiedzieli, że się "pomylili", a tłumaczenie jednego z nich przejdzie chyba do historii jako najbardziej bezczelne kłamstwo w historii telewizji. Sprzedali się w 1,5 godziny i potem zrobili fikołka. Gdyby nie to sprawa została by odłożona do września, co dałoby czas opozycji na zdobycie głosów. Oczywiście PiSowi też dałoby to czas, ale to była jedyna szansa.
@finchharold: Chyba nie jesteś w temacie - poszukaj artykułów o tym co się zdarzyło.
O brudnych zakulisowych zagraniach pana Kukiza. O tym że się sprzedał.
O przegranym przez PIS pierwszym głosowaniu i o tym że dzięki posłom Kukiza i ich niby pomyłce, która była podstawa do reasumpcji ustawę przepchnięto.
Jasne teraz dostana Wicepremiera i pewnie jakieś posadki.
Zatem nazywanie lidera i polityków tego klubu parlamentarnego K$#^ami jest jak najbardziej uzasadnione.

Tu
@HonyszkeKojok: No dobrze, mimo to jego głosy nic by nie zmieniły. Jakby zagłosował przeciw to można by to samo powiedzieć ze wlazł w dupe Tuskowi. Zawsze znajda się ludzie którym się jie podoba to co robisz. Przynajmniej podjął decyzje a nie wstrzymał się jak konfederacja która mami wyborców wolnym rynkiem a jak przyjdzie co do czego to okazuje sie, ze narodowcom wolny rynek przszkadza jeśli jakas firma ich atakuje
@HonyszkeKojok: Bo pewnie dostał propozycje od Kaczyńskiego. Mimo wszystko ta fala hejtu jest przesadzona bo jego marne 3 głosiki nic nie dają. Ta fala powinna spłynąć na konfederacje bo oni realnie mogli na coś wpłynąć oczywiście jeśli kukiz zagłosowałby Przeciw
@finchharold: no własnie chodzi o o to że był wielkim antysystemowcem i sprzedał się za stołki. Stąd hejt. Myślę, że gdyby wszedł do polityki bez tych hasełek o końcu partyjniactwa to nikt by się nie zająknął, a tak to ludzie są #!$%@? jak kłamie im się w żywe oczy i ja się nie dziwię. Dziwiłem się tylko że kiedyś mu uwierzyli, bo on od początku wyglądał na śliskiego #!$%@?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@BajerOp: #!$%@? wy znowu z tym #!$%@? Genialnym Strategiem xD jak wina mogła spaść na PiS jak to ustawa PiS? Przecież to jest oczywista ich wina i każdy wie to od początku jak tylko wspomnieli o tej ustawie. Natomiast postawa Kukiza to coś nowego i dlatego teraz jest o tym głośno

I jeszcze cię ktoś plusuje ja #!$%@? ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@finchharold: dziwne, że pomimo tylu tłumaczeń, dalej nie rozumiesz...
Nie chodzi o to jak głosował. Chodzi o to, że przez niego i jego ludzi, zrobili reasumpcję głosowania.