Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
niegdyś zdesperowany młody adept przegrywu wystawił jakąś kobiete na tinderze by w jakiś sposób dołożyć cegiełke do walki z kobiecą nienawiścią.. @konopiapolska wołała: ukrzyżuj dla jego... incele do eksterminacji! .. różowe paski oburzone cucki dla ich przytakują.. media zwariowały!! incele wystawiają biedne polki!!! ahh wiec spróbowałem swych sił na owym tinderze.. moze p0lki mają racje i hipergamia nie istnieje.. ahh! tam nikt nie odpisuje! po co małpa daje w prawo.. dzisiaj o 20:00 miałem miec randke.. wszystko zaplanowane ustalone.. czekam a p0lka co? ahh wystawiła dla mnie .. co teraz powiesz konopia bolszewicka pewnie pochwalasz jak to my jestesmy wystawiani!! @herzyk_wieczorkiewicz po co ci feminizm w morzu kobiecej nienawiści!! siedze w tym lokalu.. siedze i myśle.. z kurzą ślepotą (a raczej kobiecą hipergamią i nienawiścią) nie wygram... więc jak niemiec w 41 gdy bury zabił dla ssmana .. niemiec odpłacał sie na całej wiosce tak i ja.. za to wystawienie oraz ignorowanie wystawie z konta chada 10 kobiet!! co tam 10.. 20!! mam do tego moralne przyzwolenie tzw catfish pass
#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw
dziewczynaocet - niegdyś zdesperowany młody adept przegrywu wystawił jakąś kobiete na...

źródło: comment_16287108638B3Nxgxeo721FX2axf4whg.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziewczynaocet:
Popełniłeś bardzo poważny błąd: nie przeszedłeś z nią na inny komunikator tylko pozostałeś na Tinderze. W tym czasie ona pisała z 10 innymi typami a ciebie zlała. Nie tłumaczy jej to w żaden sposób, ale ewidentnie mogłeś to lepiej rozegrać.
To, że ta laska cię zlała i wystawiła nie znaczy, że masz prawo wystawiać inne laski z Tindera.
Chcesz się zemścić? To wystaw tą konkretną, która wystawiła ciebie, proszę
  • Odpowiedz
@awitampanstwa:
Po to, że przechodząc na inny komunikator jest większa szansa, że kontakt przetrwa. Nikt nie mówi, że usunie Tindera całkowicie.
Jak myślisz, ile facetów pisze do laski na Tinderze a ile na przykład na Whatsappie?
To w naturalny sposób zwiększa szansę na utrzymanie relacji.
  • Odpowiedz
@dziewczynaocet:

Popełniłeś bardzo poważny błąd: nie przeszedłeś z nią na inny komunikator tylko pozostałeś na Tinderze. W tym czasie ona pisała z 10 innymi typami a ciebie zlała. Nie tłumaczy jej to w żaden sposób, ale ewidentnie mogłeś to lepiej rozegrać.


@NosaczPolak2: Popełniłeś błąd. Pisałeś z nią na złym komunikatorze! xD I pewnie złe emotki wklejałeś xD @dziewczynaocet
  • Odpowiedz
Nie dość że kłamiesz to jeszcze tak bezczelnie. Ja pamiętam.

Nie ma się co oszukiwać, kobiety najchętniej organizowały by obozy koncentracyjne dla kogoś kto nie odpowiada im wizualnie. Nie roznią się tym niczym od nazistów.


@hamuj_sie_hamuj_sie: nic takiego nie było. Nie macie skrinow? Nie ma dowodów, oskarżenia nie mają żadnej wartości
  • Odpowiedz
@dziewczynaocet: mnie laska wystawiła gdy byłem na spotkaniu jechałem 30 km do innego miasta siadłem na ławce czekam nagle przechodzi laska taka w gapiona w Telefon jakby mnie nie znala nie odezwała się i po 4 minutach wiadomość sory obcas mnie ogryzl muszę lecieć...
  • Odpowiedz