Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: w prezydenckich w 2015 głosowałem na niego, w każdych kolejnych też ewentualnie PO/KO byle nie na tych karakanów z PiS-u, ale to co on teraz prezentuje to aż mi wstyd za moje wybory.
K&!@Z twierdzi, że głosuje jak karakany tylko po to żeby * wprowadził te jego ustawy. Ok, ustawy są spoko, ale dlaczego on myśli że * wprowadzi je na takich warunkach jakie on zaproponował. Jego JOW-y, sędziowie pokoju i
  • Odpowiedz
@toledo1234: nic nie wprowadzi Jarek po myśli Kukiza. Wyżyma go jak szmatę i puści z torbami tak jak to robił od zawsze ze sprzedawczykami i ludźmi z miękkim kręgosłupem. Kukiz za grosz nie ma instynktu politycznego i wcale mi go nie żal bo zasłużył na to co go spotka
  • Odpowiedz
@#!$%@?: przecież Duda postawił na swoim w kwestii odwołania Kurskiego z funkcji prezesa TVP, to dowód że można się z Kaczyńskim dogadać
  • Odpowiedz
@#!$%@?: A co go tak naprawdę spotka. Teraz ma znów swoje 5 minut, czasem nie ważne jak się mówi ale ważne że się mówi. Kasa cały czas się zgadza, a może i teraz będzie jakaś szansa na więcej po rozstaniu z częscią gowinowców. A potem? Przecież nikt ich nie osądzi. Każdy chciałby mieć taki los jak oni, choć nie każdy by się zdecydował bo jednak sporo ludzi ma godność i szacunek do
  • Odpowiedz