Wpis z mikrobloga

#niemcy #koronawirus

Śmiech na sali co się dzieje w Niemczech. Trwa spotkanie Merkel z landami, co już jest ustalone? Od średniej zarażonych 35 na 100 tysięcy każda wizyta u fryzjera, w kinie, w kościele - praktycznie wszędzie - będzie wiązała się z pokazaniem negatywnego testu (u każdego kto nie jest zaszczepiony) I UWAGA - testy od 11. października przestaną być darmowe. Czyli wchodzi u nas przymus szczepień tylnymi drzwiami.

Prawdpodobnie stan epidemii również zostanie przedłużony, narazie jest do września.

Merkel odleciała. Dopiero co kilka dni temu mówiła ze W NIEMCZECH NIE BĘDZIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ xDDD
EvineX - #niemcy #koronawirus 

Śmiech na sali co się dzieje w Niemczech. Trwa spotka...

źródło: comment_1628602674vRaieeRqQZH5XvX9SW2VX1.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvineX: aha i najwazniejsze z calego newsa ktorego nie podales, ludzie ktorzy maja przeciwwskazania do szczepienia ze wzgledow medycznych dalej beda mialy testy darmowe :)
  • Odpowiedz
@EvineX: w tym nie ma za grosz logiki co oni odwalają. Nie ma też dla tej szopki innego wytłumaczenia jak to, że czołowi politycy dostają dolę od producentów szczepionek.
  • Odpowiedz
@EvineX: Jestem w-------y na szczepienie. Zaszczepiłem się, pojechałem do Ikei na zakupy i zjeść obiad. Nie zostałem wpuszczony do restauracji ponieważ dopiero 15tego dnia po szczepieniu można wejść do restauracji. No chyba, że zrobisz test i wyjdzie negatyw, to wtedy looz. Więc pytam się po c--j się szczepilismy?!
  • Odpowiedz