Wpis z mikrobloga

#niemcy #koronawirus

Śmiech na sali co się dzieje w Niemczech. Trwa spotkanie Merkel z landami, co już jest ustalone? Od średniej zarażonych 35 na 100 tysięcy każda wizyta u fryzjera, w kinie, w kościele - praktycznie wszędzie - będzie wiązała się z pokazaniem negatywnego testu (u każdego kto nie jest zaszczepiony) I UWAGA - testy od 11. października przestaną być darmowe. Czyli wchodzi u nas przymus szczepień tylnymi drzwiami.

Prawdpodobnie stan epidemii również zostanie przedłużony, narazie jest do września.

Merkel odleciała. Dopiero co kilka dni temu mówiła ze W NIEMCZECH NIE BĘDZIE PRZYMUSU SZCZEPIEŃ xDDD
EvineX - #niemcy #koronawirus 

Śmiech na sali co się dzieje w Niemczech. Trwa spotka...

źródło: comment_1628602674vRaieeRqQZH5XvX9SW2VX1.jpg

Pobierz
  • 43
@EvineX: Bardzo ciekaw jestem czy obecny polski rząd postąpi podobnie i kiedy.
W sumie to będzie zapewne tak, że cokolwiek zrobią lub nie zrobią to będzie maksymalna krytyka po fakcie, że źle postąpili bo trzeba było brać przykład z innych lub właśnie odwrotnie, iść własną drogą a nie jak globaliści każą. Na takich sytuacjach wygrywa tylko krytykująca czambuł opozycja i to najwygodniej - post factum. A sami robili by zapewne to
@fajnypierozek: No my akurat nie będziemy, bo jesteśmy zaszczepieni tylko chodzi mi o coś innego - tylko dlatego że ktoś podjął inną decyzje z powodów własnych przekonań, tego że chce przykładowo poczekać do zakończenia badań klinicznych szczepionek etc. - moim zdaniem tylko z tego powodu państwo nie ma prawa wymagać od takiej osoby żeby pokazywała praktycznie wszędzie testy które dodatkowo staną sie płatne. Po prostu jestem przeciwko segregacji sanitarnej, mimo tego
@fajnypierozek: Pis to dno i trzy metry mułu, ale w porównaniu z wszystkimi oświeconymi i naukowymi zwolennikami covidyzmu jest to normalność. Jeżeli jak każdy zdrowy na umyśle człowiek gardzisz pisem, to zdaj sobie sprawę, że popierając segregację sanitarną i wszystkie te pomysły covidowych łbów, de facto gwarantujesz pisowi kolejną kadencję rządzenia. Jesteś z siebie dumna?
@fajnypierozek: Tak, tyle że w BILDzie była chwile temu rozmowa z prawnikiem i według niego tak jak było już w kilku przypadkach w DE, nie jest to zgodne z konstytucja i będzie to uwalane przez sady, i bardzo dobrze, bo to absurd
ale w porównaniu z wszystkimi oświeconymi i naukowymi zwolennikami covidyzmu jest to normalność


@Stallion45: Pisowski minister zapowiada, że jak bedzie 1000 to lockdawn i srogie obostrzenia nie tam gdzie najwiecej zakazen tylko tam gdzie najmniej zaszczepionych xD

Pis ostoja normalnosci xD chyba znamy rozne definicje normalnosci XD

o tak jak było już w kilku przypadkach w DE, nie jest to zgodne z konstytucja i będzie to uwalane przez sady


@EvineX:
f.....k - > ale w porównaniu z wszystkimi oświeconymi i naukowymi zwolennikami covidy...

źródło: comment_1628604561134wQVUgoqVS3dYxYgxvrF.jpg

Pobierz
@fajnypierozek: Ale po co mi te pisowskie ścierwa pokazujesz? Ja doskonale wiem czym oni są. Problem polega na tym, że opozycja popiera lub nawet wyprzedza tego typu pomysły. Jestem lewicowcem jeśli chodzi o światopogląd, więc powiedz mi czym mam postraszyć propisowskich covidian, że zagłosuję na KO? Oni wiedzą, że i tak to zrobię. Więc straszę Ciebie, człowieka, który jak mniemam ma na tyle rigczu by popierać prawa dla lgbt, prawo do
@EvineX: Po drodze są jeszcze wrześniowe wybory-ciekawa jestem bardzo, kto tym razem nazbiera głosów, a kto będzie płakał „że się nie mogli spodziewać takiego obrotu sprawy”. Ponadto ciekawie się zrobi, jak ilość chorych znowu skoczy do +- 30.000 przypadków dziennie.
@EvineX:

Bundeskanzlerin Angela Merkel (CDU) schließt nach jetzigem Stand der Dinge einen erneuten harten Lockdown in Deutschland aus. Solange die Impfstoffe auch gegen die Delta-Variante des Coronavirus wirkten, könnten Geimpften Grundrechte nicht einfach entzogen werden, sagt Merkel in Berlin.


Anders wäre dies, wenn es eine Mutation des Virus gäbe, gegen die die Impfstoffe nicht schützten.

Ta wypowiedź jest ciekawa, normalności to nie wróży.