Wpis z mikrobloga

O #!$%@? czytam komentarze pod niektórymi wpisami i niektóre wyklopki-drajwerzy nieironicznie nie mają nic przeciwko #!$%@? 120-150 przy ograniczeniu do 90, a 100km w centrum jak jest szeroka droga jest spoko xD

Was się powinno mandatami z dronów szpiegowskich doić.
Pół biedy jak siebie #!$%@?, co mnie to obchodzi. Problem w tym, że uważając na drodze nadal można mieć zderzak zmasakrowany przez takiego wazona za kółkiem

#motoryzacja #mandat #prawojazdy
niochland - O #!$%@? czytam komentarze pod niektórymi wpisami i niektóre wyklopki-dra...

źródło: comment_1628584471BlGU6eXU7zaVbPZCG4CqHV.jpg

Pobierz
  • 101
@niochland: i pod każdym wpisem o zmianach w prawie drogowym, kwik zmotoryzowanej husarii, że karać nie wolno, bo oni się tylko czasem zagapiają. A w ogóle to w Polsce nie ma kompletnie infrastrktury drogowej, a 99.9% znaków jest źle ustawiona albo to pozostałości po remontach.
Zwierzęta. Pruć w nich grzywnami po kilka tysięcy, aż się chamstwo nauczy.
. A w ogóle to w Polsce nie ma kompletnie infrastrktury drogowej


@SknerusMcTracz: Ten argument mnie bawi najbardziej xD
Na kursie na prawo jazdy który zdawałem już prawie 10 lat temu, uczyli mnie, że jak infrastruktura drogowa jest #!$%@? to trzeba zwolnić i uważać 10x mocniej.
A wyklopki co? Zwalają winę na infrastrukturę drogową, a nie na prędkość i bycie wazonem, który nie potrafi dostosować jazdy do warunków na drodze

I
A wyklopki co? Zwalają winę na infrastrukturę drogową, a nie na prędkość i bycie wazonem, który nie potrafi dostosować jazdy do warunków na drodze


@niochland: Tak, mam takie fajne rondo w swojej okolicy na które w zależności od tego skąd wjedziesz masz trzy różne ograniczenia prędkości po jechaniu na jedną z dróg. Jedziesz od mojej wsi to skręcasz w zjazd X i musisz kolejne 3 km jechać z prędkością 50 kmph
@aarahon:
jeśli masz tak źle oznakowane okolice tego ronda, to może zesraj się do zarządu dróg a nie na wykopie? XD
zgłaszasz ty, parę osób, robią wizję lokalną itd i temat jest wyprostowany : )

Niedaleko mnie jest rondo na którym wjeżdżasz na drogę ekspresową.


@robertx:
sugerujesz, że wprost z ronda zjeżdżasz na ograniczenie do 50kmh, które to prowadzi do ekspresówki i na pasie rozbiegowym stoi policja? czy jak? XD
jeśli masz tak źle oznakowane okolice tego ronda, to może zesraj się do zarządu dróg a nie na wykopie? XD

zgłaszasz ty, parę osób, robią wizję lokalną itd i temat jest wyprostowany : )


@PanKracy582: to już jest po wyprostowaniu bo wcześniej było 8 różnych kombinacji
Znaki rozumiem. Sensu nie rozumiem.


@robertx:
to w czym problem? wprowadzasz w błąd pisząc:

Niedaleko mnie jest rondo na którym wjeżdżasz na drogę ekspresową. Wszyscy jadą 90-120km/h a ty musisz jechać 50km /h bo takie ograniczenie żeby się zbyt płynnie do ruchu nie włączyć,

?
przecież po znaku odwołania zabudowanego masz pas rozpędowy, czego nadal nie pojmujesz?
wciśnij porządnie pedał gazu i włącz się płynnie do ruchu- wszak pas rozpędowy służy,