Wpis z mikrobloga

Możesz tak sobie to usprawiedliwiać usprawiedliwiać, jednak prawda jest taka, że 99% ludzi na siłowniach którzy do czegoś doszli, prowadzą normalne życie, studiują, mają pracę, firmy i rodziny.

90% ludzi jakich widziałem na siłowniach nawet do takiego wyglądu się nie zbliża, w tym trenerzy personalni często.


To prawda, bo większość ma podejście takie jak ty. Większość nie ma podstawowej wiedzy i siłownie traktują jak bar czy jakieś inne miejsce do spotkań towarzyskich.
  • Odpowiedz
jednak prawda jest taka, że 99% ludzi na siłowniach którzy do czegoś doszli, prowadzą normalne życie, studiują, mają pracę, firmy i rodziny.


@Hershel: Przecież to kompletna bzdura, dane z dupy.
Bez wspomagaczy nie m a szans na taką formę, nawet zawodowi sportowcy często tak nie wyglądają, a ktoś kto ma firmę by miał czas na więcej ćwiczeń od zawodowców?

To prawda, bo większość ma podejście takie jak ty. Większość nie ma
  • Odpowiedz
I czy ma taką sylwetkę jak OP? No przecież sam potwierdzasz tylko to co ja wcześniej pisałem. Jak nie będziesz absurdalnej liczby godzin spędzał na siłowni, to do takiej ani zbliżonej sylwetki nie dojdziesz.


piszesz o 50 latku który pracuje 15h dziennie xD To porównanie do tego twojego "tracenia czasu na siłownie", ciekawe czym się zajmujesz, że masz mniej czasu od niego xD

No większość chodzi, ćwiczy te 3-4 razy w tygodniu
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: usunąłem poprzedni kom bo coś mi sie odpowiedzi rozjechały

No większość chodzi, ćwiczy te 3-4 razy w tygodniu i tak nie wyglądają, czyli widocznie te 3-6 godzin to nie jest wystarczający czas.


świetny argument xd można ćwiczyć nawet 10 godzin w tygodniu, ale jak nie wiesz jak, to zrobisz mniej niz ja w te 4.5h ktore poświęcam na trening

I czy ma taką sylwetkę jak OP? No przecież sam potwierdzasz
  • Odpowiedz
@97przemo97: mozesz podac plan cwiczen? Tak jak np klatka, biceps ile powtorzen ile razy co robisz, czy brzuszki robisz zawsze na treningu jesli tak czy zwykle czy urzadzeniem itp ? :) Jesli bedziesz mial czas oczywiscie.
  • Odpowiedz
policz ile czasu marnujesz na pisanie tych komentarzy i ile byś % doktoratu juz w tym czasie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pankalmar: To jest prawda, jakby tak zrobić podsumowanie to bym mocno żałował że zmarnowałem tyle czasu na wykop. Setki godzin, w sumie dla paru pouczających historii, kilku śmiesznych memów i kilku zabawnych historii. Po prostu uzależnienie od przypływu dopaminy spowodowanej zdobywaniem informacji która w sumie
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: jesteś tak pewny w tym co piszesz ze nie widzę sensu wyprowadzania cię z błędu bo i tak nic z tego nie będę miał.
gdybyś się dowiedział jak często jem w McDonaldzie albo obżeram się słodyczami to myślę ze mógłbyś tego nie wytrzymać.
o tym jak często imprezuje już myślę że nie będę wspominał ;)
żyj sobie w swoim przeświadczeniu jeśli tak dla ciebie jest łatwiej pozdrawiam
  • Odpowiedz
@97przemo97: > @CzaryMarek: jesteś tak pewny w tym co piszesz ze nie widzę sensu wyprowadzania cię z błędu bo i tak nic z tego nie będę miał.

gdybyś się dowiedział jak często jem w McDonaldzie albo obżeram się słodyczami to myślę ze mógłbyś tego nie wytrzymać.

o tym jak często imprezuje już myślę że nie będę wspominał ;)

żyj sobie w swoim przeświadczeniu jeśli tak dla ciebie jest łatwiej pozdrawiam
  • Odpowiedz
atomiast co do przesadnego pakowania, to tutaj takiej jednomyślności nie ma. Raczej panuje wszechobecne utwierdzanie siebie, że kilka tysięcy godzin tak przeznaczone to optymalnie wykorzystany czas.


@CzaryMarek: a powiedz mi jak lepiej można wykorzystać ten czas?
Ma na drugi etat pracować? Przecież to jest strata czasu, lepiej pracować mniej.
Ma robić jakieś tytuły, kursy? Po co, żeby być bankomatem dla ewentualnej żony i gówniaków? To też może być strata czasu, bo
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ogólnie uważam że tak, gromadzenie hajsu to coś co najbardziej się przydaje w dłuższej perspektywie życiowej.
Jeżeli faktycznie by było to 4,5 h tygodniowo to myślę, że to rozsądny czas, optymalizujący zyski z ćwiczeń, tylko tyle, że ja wątpię, żeby to było 4,5h. Bo widzę trenerów personalnych którzy na siłowni po 6 h ćwiczą i aż takich efektów nie mają.

Problem z ekstensywnym ćwiczeniem jest taki, że jak rzucisz to
  • Odpowiedz