Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kRz222:

już widzę jak po trzech latach na rynku wtórnym zaczyna się to wszystko psuć ;p

I wtedy kupują to robaki z p0lski, jako KYLKULETNIO KLAZE PREMJUM PO UTRACIE WARTOŹDZI, NIE TE NOWE W LYZYNGU HIEHIE
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Uncontrollable24: przerost formy nad treścią otwieranie wlewu paliwa czy kontaktu nie wiem jak to się nazywa w aucie elektrycznym przez około 5-6 sekund XD albo te #!$%@? klamki klikasz wysuwa się klamka i dopiero możesz pociągnąć przy klasycznej klamce wykonujesz jeden ruch mniej, tak samo przy wlewie paliwa. Na dodatek każdemu nowemu musisz tłumaczyć jak otworzyć drzwi XD
  • Odpowiedz
Wykrywa keylessa w zasięgu i gdy tylko podchodzisz do samochodu wysuwają się same.


@g0dl1ke: to już co innego tutaj na filmie nie zostało to przedstawione tylko widać ze gościu klika klamka się wysuwa i dopiero otwiera. No jak nic jedna czynność do wykonania więcej.
  • Odpowiedz
@fiman: @qweasdzxc: @ksiak: takie klamki w przypadku aut elektrycznych mają sens i są podyktowane względami aerodynamicznymi, zwłaszcza tam gdzie coś ma pojechać szybciej (kia ev6 też takie ma) tam każdy kilometr uzyskany na plus się liczy. I z tego co słyszałem tam jest coś przewidziane na wypadek oblodzenia ale trzeba byłoby to zweryfikować dokładniej.
  • Odpowiedz
@fiman: głupie małe listewki przed przednimi kołami w q4 e-tron zyskują 2km zasięgu więc na jakiej podstawie twierdzisz, że w przypadku takiej konstrukcji klamek to już tylko będzie marketingowy bełkot?
  • Odpowiedz
@MatPL1122: no tak o "deflektorze" - czyli kawałki plastiku na zderzaku w q4 markertingowcy i opłaceni youtuberzy mówią i co z tego? Może to i prawda może nie. Ale nie o to mi chodzi tylko o hipokryzję i robienie #!$%@? z logiki.
q4 ma wielki grill i inne upiększenia przodu. Ładnie wyglądają, ale nie są aerodynamiczne i gadanie że sobie zrobili wielkie testy i dopracowywali przez setki godzin areodynamike żeby
  • Odpowiedz