Wpis z mikrobloga

Was już szury całkiem poj****, ludzie przyjeżdzają z rodziną odpocząć, zrelaksować się a wy straszycie postronne osoby. We łbach się poprzewracało, nie chcecie się szczepić to się nie szczepcie, na smyczy nikt was nie ciągnie, ale dajcie ludziom normalnie żyć. #koronawirus #polska #szury
M.....s - Was już szury całkiem poj****, ludzie przyjeżdzają z rodziną odpocząć, zrel...

źródło: comment_1628510910noJdW82a23aXqGAR2aTZBT.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matt3rs Pewnie skończy się jak zawsze, nie będą mogli znaleźć sprawcy, sprawa zostanie umorzona i tyle ich widzieli ¯\(ツ)/¯

Przecież zawsze znajdują osobę która straszy b---ą.
Po drugie jedni drudzy są siebie warci. Jedni szczują na drugich, a rząd się cieszy po znowu banda debili prowadzi wojenkę, a a ci się cieszą bo przepychają ustawy jak leci, bo dwie grupy "najmądrzejszych" nawet nie ogarnia, że dali się wydymać bez mydła i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@pokazbobra: Ale kogo znajda, swoich kumpli z innego wydziału? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak jak napisał @Gon70 to akcja służb, tak samo jak było kiedy miał wchodzić obowiązek rejestracji kart SIM, nagle "ktoś" podkładał b---y na przystankach i w miejscach użyteczności publicznej. Teraz narracja będzie taka, że antyszczep= terrorysta, seria fałszywych alarmów i gróźb w stronę różnych osób ze środowiska władzy i wprowadza obowiazek rejestrowanego,
  • Odpowiedz
Jakieś dziwne te zamachy.


@dendrofag: a jak bóg zapładnia żydówkę żeby samemu się urodzić a potem złożyć z samego siebie ofiare samemu sobie a złamanie prawa, które wymyślił a to wszystko wiemy z ksiazki napisanej przez beduinów 2k lat temu

To już jest 100% legit XDDDDDD
  • Odpowiedz
@Matt3rs: Wytłumacz mi teraz dlaczego szury zaczęły być problemem w momencie w którym ludzie się już prawie nie szczepią, a przed tym to nawet o nich nie mówiono i nie było takich akcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
akcja służb false flag


@Gon70: tak, jak antyszczepionkowców czy inni szurzy cis odwala to zawsze jest to false flag. Tak samo podobno podpalenie tego mieszkania na marszu równości też niby było false flag... >

promowali przymusowe poddawanie się eksperymentalnej terapii genowej (nie mylić ze szczepieniami

@WojciechMokrogorski: racja. Szczepionki istnieją na prawdę i są w miarę bezpieczne, a "terapia genowa" to wymyśl i alternatywna rzeczywistość w którą wierzą tylko
  • Odpowiedz
@Matt3rs: To jest czysta manipulacja próbują pokazać że jak się nie zaszczepiłeś to jesteś szurem który podkłada b---y, podpala punkty szczepień itd. Dużo ludzi ulegnie temu i o to im chodzi. Ludźmi się bardzo łatwo manipuluje, 34% dla pewnej partii, która nie ważne co zrobi i tak tyle będzie mieć, nie bierze się z kosmosu.
  • Odpowiedz
Ej ja mam nadzieje ze niedługo ktoś wymyśli szczepionkę na raka bo od czytania tych niektórych wypocin tutaj nowotwór ma niezłą ucztę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matt3rs: No ok ale czemu to się dzieje akurat teraz jak we Francji jest wielka inba a w Polsce zamyka się punkty szczepień. Żeby nie było jestem zaszczepiony od kilku tygodni ale miałem sytuację, w której z powodów zdrowotnych nie mogłem być na 2 dawce to potem musiałem dzwonić do każdego punktu w okolicy by i tak ostatecznie jechać do Warszawy z powodu zamknięcia punktów szczepień. Dlaczego ludzie będący przeciw
  • Odpowiedz