Wpis z mikrobloga

Was już szury całkiem poj****, ludzie przyjeżdzają z rodziną odpocząć, zrelaksować się a wy straszycie postronne osoby. We łbach się poprzewracało, nie chcecie się szczepić to się nie szczepcie, na smyczy nikt was nie ciągnie, ale dajcie ludziom normalnie żyć. #koronawirus #polska #szury
M.....s - Was już szury całkiem poj****, ludzie przyjeżdzają z rodziną odpocząć, zrel...

źródło: comment_1628510910noJdW82a23aXqGAR2aTZBT.jpg

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matt3rs: Ja się pytam gdzie byli te antyszczepy gdy ludzie stali w kilkugodzinnych kolejkach do szczepień, gdy ludzie się bili by przyjąć dawkę? Nagle teraz się pojawili gdy chętnych zabrakło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jak się bagiety zepną to znajdą, a wtedy #!$%@?ć taką karę aby się obsrali razem z rodziną i się skończy.


@pokazbobra: Znajdą tak jak znaleźli podpalacza który na rowerze sobie jeździł pod kamerami miejskimi xD

gdzie byli te antyszczepy gdy ludzie stali w kilkugodzinnych kolejkach do szczepień


@Nikic21: To jest ciekawe, u mnie w mieście zamknęli największy punkt szczepień masowych i dopiero teraz antyszczepy atakują xD
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Mnie to dziwi. Kilka miesięcy temu w mediach wszyscy chcieli się szczepić i każdy był szczęśliwy. Teraz przy coraz większej nagonce na antyszczepów (nagle się okazuje, że nie każdy chce się szczepić) osoby te dają pożywkę dla mediów. Czekam na jakieś ataki na konwój przewożący szczepionki xD
  • Odpowiedz
Tak tak, wszystko jest falseflagiem
Antyszczepy nie zauważają, że to właśnie w ich środowisku więcej jest skrajnistów. Osób które chcą zmuszać do szczepionek jest mam wrażenie mniej niż osób, które chcą #!$%@?ć wszystkich zaszczepionych

Przyjmijcie to na klatę i powiedzcie, że są antyszczepy, które zafiksowane filmami z żółtymi napisami o Billu Gatesie i się od nich odetnijcie
No chyba, że wam nie przeszkadzają, wtedy się nie zdziwię jak antyszczepy będa ścigane tak
  • Odpowiedz
@niochland: Ani jednej osoby nie widziałem, która chciałaby #!$%@?ć zaszczepionych za to widziałem wielu, którzy (chcieli #!$%@?ć niezaszczepionych) promowali przymusowe poddawanie się eksperymentalnej terapii genowej (nie mylić ze szczepieniami) czego skutki będziemy oglądali przez lata
  • Odpowiedz