Wpis z mikrobloga

I cyyyyk wyburzenie nowej elektrowni ukończone. 1,5 miliarda poszło z pyłem. A jak tam wasze podwyżki koledzy z #zus #agrounia #rolnictwo #lekarz #pielegniarki #medycyna #ratownictwo #sluzbazdrowia ? xD

Mam nadzieję że rząd teraz będzie ostrożniejszy w wydatkach i nie wsadzi kolejnych miliardów w jakieś gównoprojekty typu pałacyk albo muzeum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #strajk #protest #bekazpisu #pieniadze #podwyzka #praca #pracbaza
hansschrodinger - I cyyyyk wyburzenie nowej elektrowni ukończone. 1,5 miliarda poszło...

źródło: comment_1628505352a5g0pBAy6FITWLK7uRz3NY.jpg

Pobierz
  • 35
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hansschrodinger: niektóre projekty lepiej po prostu zaorać - całe szczęście, że zdali sobie z tego sprawę, tylko pomyślcie ile miliardów zaoszczędzimy przez nie wrzucanie ich w stracony projekt. Oby kolejny szybko powstał ku chwale naszej ojczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@R2D2_z_Sosnowca: To wersja dla ludu, większość Polaków ekscytuje się wojenka PiS/po nie mając pojęcia o geopolityce czy procesach sterowania społeczeństwem. Zapytaj pisiora jak tam ustawa o sciganiu za przypisywanie Polakom zbrodni wojennych czy reforma sadownictwa. Psy szczekają a karawana jedzie dalej.
@hansschrodinger: niektóre projekty lepiej po prostu zaorać - całe szczęście, że zdali sobie z tego sprawę, tylko pomyślcie ile miliardów zaoszczędzimy przez nie wrzucanie ich w stracony projekt. Oby kolejny szybko powstał ku chwale naszej ojczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jest też taka opcja, żeby zrobić analizę projektu PRZED rozpoczęciem realizacji i w ogóle nie musieć orać. Ale lepiej testować na produkcji, co się może stać? ;)
@R2D2_z_Sosnowca: Jedyna możliwość to ich edukacja. Ale gdy kamieni kupa to Herkules tez dupa. W ludziach specjalnie są wyciszanie motywacje poznawcze. Tak jak za mojego dzieciństwa dużo kolegów chciałoby naukowcami, kosmonautami czy pilotami tak teraz dzieci reprezentują bardziej konsumpcyjne czy rozrywkowe branże. Jedyne co możemy w tej sytuacji zrobić to wziąć naprawianie świata na swoje barki i zaczac od nas samych i naszych bliskich. Polecam metody cybernetyczne, w mojej sytuacji okazały
@hansschrodinger: Rząd w kategorii olimpijskiej "Jak #!$%@?ć Twoją kasę" nie pokazał jeszcze ostatniego słowa, uważaj! Możliwości ma ogromne! A program atomowy to co?! Trzeba mocno główkować, żeby tak umieć!
Wielkie ma serce ten nasz prezes, nasz rząd, z prezydentem i premierem na czele i myśli ma jasne i wielkie plany, których my, szarzy ludzie nie zrozumiemy.