Wpis z mikrobloga

Young Leosia - Jungle Girl 4/dzień wypuszczenia kolejnego numeru Leosi

Już ponad milion wyświetleń, Leosia idzie po swoje i się nie zatrzymuje, niestety w takich sytuacjach pojawiają się zawistni hejterzy, którzy życzą jej jak najgorzej, ale to jej nie powstrzyma, dzisiaj ruszy preorder jej muzycznego dzieła, prawdopodobnie będzie diament w kilka godzin. Zamiast hejtować powinniście być dumni z Leosi.

#rap #codziennaleosia #muzyka #sztuka #kultura #polskiyoutube #hiphop #dancehall #gruparatowaniapoziomu #dancehall #hiphop #youngleosiaposting
  • 84
@Logika_wykopu: połowa twórczości Kizo. Jak na początku chłop wjechał na świeżo, tak teraz jest monotematyczny, te samo flow, do porzygu autotune'a. Ja doceniam jednak jeśli artysta / raper potrafi śpiewać, bo to jednak jest śpiew. Nie odbieraj tego jako hejtu na Leosie, bo sam sobie to czasem gdzieś puszczę w furze i pobujam głową, ale jednak wychowałem się na trochę innym rapie, chciałbym żeby ludzie nie robili z tego mainstreamowego gówna,
@Zeequen:

co jak co , to nie jest już rap XD Jest to new school

a wiesz, że new school, to część rapu?
I wiesz czym w ogóle jest newschool i jak brzmi? O tak:
https://www.youtube.com/watch?v=GdkamS5axHQ
i tak, newschool diametralnie różnił się od tego jak przed nim wyglądał rap ale nadal był rapem, tak samo jak hard rock diametralnie różnił się od tego co robił Elvis ale nadal był rockiem.

Jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Zeequen: @maszy666: Wy jesteście nienormalni. Nie mam problemu, żeby puscic sobie jakiegos Slick Ricka a potem Mos Defa i Taliba zeby chwile pozniej puscic Ricka Rossa, Gucciego czy Waka Flocke z jego bow bow bow.

Nie mam problemu zeby puscic jakiegos Young Leana a potem Death Grips z przerwą na Baddasa

A wy wyskakujecie i ciągle to samo

TO JE HIB HOB A TO NIE JEST HIB HOB

TO DLA