Wpis z mikrobloga

tak #!$%@? tamtemu powiedziałem w tajemnicy a teraz napisze wszystkim na wykopie () ja #!$%@? myśl trochę


@bArrek: jaka kategoria sekretu to była, hmm??
No chyba, że czerpiesz jakieś korzyści z tej relacji to przytrzymaj go tyle czasu ile ci będzie potrzebny.


@spotar3: #!$%@? na korzyści, na #!$%@? ludzie w życiu na których się zawodzisz czy Cię #!$%@?ą..
dziś skończyłem film o gościu który pracował dla rządu US. nie pamiętam tytułu ale na Netflix jest i wiem że angolina Jones czy #!$%@? tam jak gra w tym film jako żona głównego bohatera
a morał tego filmu jest taki aby nie ufać każdemu
nawet najbardziej ukochanej osobie (od siebie, nie dziwię się, kochamy kogoś ale ten ktoś też człowiek i jest w stanie coś złamać )
#!$%@? na #!$%@? się rozpisałem
@bArrek: to masz po prostu #!$%@? ziomka. ale nie przejmuj się prawie każdy to plotkara tylko jedni mniej drudzy bardziej. samemu też mi się zdarzało powiedzieć coś czego nie powinienem ale to najczęściej z głupoty a nigdy z cynizmu. najgorsze są takie szuje co specjalnie nakręcają na gościa którego nie ma w towarzystwie.
dlatego zawszę ostrożnie podchodzę do osób które za dużo nadają na innych bo wiem, że na mnie też