Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.
4-dniowy karnet na festiwal typu Open'er kosztuje 399zł.
Występuje tam około 100 artystów z całego świata, typu Drake, Asap Rocky, Martin Garrix, nie wiem, Taconafide i wielu wielu innych. Opłaca się.

Godzinny koncert Ekipy w jakiejś szopie, bilet 420zł - "dopłacamy" xDDDD
No ale hełm rybaka na głowę z aliexpress i kawałek plastiku na oczy jako dodatek - Wilk Łuki z Brzozowej mnie przekonał xDDD

#friz #ekipa #polskiyoutube #wardega
Pobierz JanParowka - Dzień dobry.
4-dniowy karnet na festiwal typu Open'er kosztuje 399zł.
...
źródło: comment_162835408640ZAzG3nk3D0mYKC9oumxy.jpg
  • 37
@JanParowka: teoretycznie jestem w stanie uwierzyc, ze duzo ich kosztuje koncert na tak mala liczbe osob ale 500x1000 to jest pol miliona.. to juz wcale maly dochod z biletow nie jest, wiec w koszt wynajecia tej rudery i naglosnienia nie jestem w stanie uwierzyc ze by to tyle kosztowalo xD Zwazywszy ze dochodza do tego rozni sponsorzy jak Dooti donuts, ktorzy jeszcze dofinansowali ten koncert w zamian za reklame na koncercie
@bellazi: Byku, ja wiem, że Ci chodzi o efekt skali.
Ale nie wierzę, że ekipa będzie miała budowaną scenografię, indywidualne nagłośnienie, czy nie wiem, ekrany z wizualkami.
Oni wbiją do jakiegoś klubu typu Klub Studio w Krakowie, gdzie są wszystkie gówno koncerty typu Żabson i jest tam gotowa infrastruktura, nagłośnienie, scena. Więc bulą tylko za wynajęcie, strzelam z 20k pln i tyle ich to obchodzi.
@minonaxd: To, że nie muszą budować sceny, oświetlenia, nagłośnienia, ekipy do obsługi, wynajmować ekipę od np sprawdzania biletów itd ponieważ to wszystko mają gotowe. Tylko płacą za wynajęcie 1 wieczoru. Pewnie sporo hajsu, niemniej jest to % tego, co by musieli zapłacić przy budowie sceny. Tak tylko zastanawiam się, co tam takiego kosztuje, że bilet 500zł i musieli dokładać do tego jeszcze xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@minonaxd: czyli jeśli dobrze rozumiem jest to scena na otwartym terenie (w sensie na świeżym powietrzu), bilet kosztował 420zł, a ktoś kto go nie kupił i tak będzie słyszał wszystko?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanParowka: Orientujesz się w cenie takiego wynajmu wszystkiego?

Może jakiś pokaz laserów chociaż będzie.

Kurczę, w jakimś zamkniętym lokalu to można by się było spodziewać nie wiem jakichś atrakcji typu nie wiem drink gratis, może jakieś atrakcje jak automaty, może jakieś inne dziwne rzeczy jak rzucanie karłem do celu czy coś. A tak na świeżym powietrzu jak każde inne sobele i kozidraki to ekhm :/
@JanParowka: I co zabawne jedyne z kogo można się tu śmiać, to w ogóle nie jest Ekipa. Nie mam zielonego pojecia co to jest Ekipa, ale jeśli tyle biorą i mają widownię, to szacunek.

Ogólnie umieć się wbić i zebrać ogromne pieniądze na młodzieży i krótkotrwałym hypie - to jest dobre w każdej wersji. Za jakiś czas wstydzić się będą obcowania z tym zarówno dzieciaki wydające na to swoje pieniądze, jak