Wpis z mikrobloga

Pisze tylko do informacji. Ostatnio gdzieś w internecie ktoś polecił tego ARMAF jako tańsza wersje chyba Invictus który kosztuje fortunę. Nie testowałem nigdy ani jednego ani drugiego ale uwierzyłem na słowo i zamówiłem to co na zdjęciu.

Mimo ze z opisu wynika ze głównymi nutami zapachowymi są cytrusy za ktorymi nie przepadam tak w tym przypadku ten zapach wygrywa wszystko.

Jeżeli ktoś szuka jakiegoś „pussy magnet” na wzór Diora Sauvage ale za 1/3 ceny to jak najbardziej polecam. Nawet nie potrzeba próbek tylko brać w ciemno.




#perfumy #fragrance #modameska #niebieskiepaski

FeyNiX - Pisze tylko do informacji. Ostatnio gdzieś w internecie ktoś polecił tego AR...

źródło: comment_1628338017TMgtJ2CyE6mDIAdm5GLlv1.jpg

Pobierz
  • 11
  • 0
@FeyNiX nie Invictusa tylko Aventusa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@bydgoszczvx: Jakoś tak. Dokładnie to przemknął mi filmik na TikToku jakieś internetowej drogerii i tam gość zachwalał jako odpowiednik perfumu za fortunę
  • 0
@OscarDeLaRenta: tak jak sauvage,bdc czy inny dylan blue, juz można kupić ładniej pachnący dezodorant od str8, ale co nos to opinia nic nie poradzisz ¯_(ツ)_/¯


@Reevder: Te dezodoranty zazwyczaj utrzymują się 10 minut w polotach do godziny wylewając na siebie pół butelki. Testowałem i nigdy więcej. Dobre jak ktoś uprawia sport albo w robocie żeby nie śmierdzieć a nie ma możliwości się umyć, normalnie tylko perfumy gdzie wystarcza dwa psiknięcia
@FeyNiX: Ja mam i uzywam Dylan Blue od 2 lat, pytam o co chodzi z tymi testami na miescie, czy pytasz randomowe loszki o opinie czy obserwujesz czy sie ogladaja za Toba, bo dla mnie test na miescie brzmi dosyc abstrakcyjnie i jestem ciekawy. Ja dzis po przeczytaniu ze aplikuje za malo walnalem 5 psikow a la Jeremy 2 za uszami 2 na kolniez i 1 na kark i nie czulem