Wpis z mikrobloga

Mirki jak wam nie ma wstyd? 5000 osób wykopało znalezisko w którym oskarżono policjantów o uduszenie człowieka.
Tymczasem był to patus nadużywający narkotyków po którego policję wezwała własną matka bo rzucał kamieniami w okna xD Gościu się zaćpał a wy róbcie z niego bohatera jak z Floyda. Podobno Jay-z już dzwonił do matki ofiary i wysłał jej jakieś limitowane edycje swoich butów tak aby łatwiej było jej przejść ten ciężki czas.
#bekazwykopkow #patologiazewsi #patologiazmiasta #lubin #oswiadczenie
breskali - Mirki jak wam nie ma wstyd? 5000 osób wykopało znalezisko w którym oskarżo...

źródło: comment_1628326820AeXFcloCyWNWfZHIPIZVwl.jpg

Pobierz
  • 20
@breskali: Mi nie wstyd, choć sam wykopałem to znalezisko o tendencyjnym tytule. Uważam, że takie sprawy trzeba nagłaśniać, tania sensacja to skuteczna metoda, bo przekaz bazujący na emocjach lepiej dociera do ludzi. To też nie pierwsza taka sytuacja gdzie policja nie do końca działa jak powinna. Jak było w tym przypadku? Polecam samemu obejrzeć nagranie i odpowiedzieć sobie na pytanie co można było zrobić lepiej jeśli chodzi o procedury. Nie kupuję
@breskali czyli gdyby nie interwencja policji to typ pewnie też by zszedł po dwóch godzinach ale sam z siebie, na ulicy? Ale zbieg okoliczności. Gościowi była śmierć pisana i wylądował dzięki roztropnym policjantom w szpitalu gdzie próbowano go uratować. Nie znoszę patusów ale skoro policja woli kogoś dusić i ryzykować jego śmierć ( a w tym przypadku ewidentnie się do niej przyczyniać) niż użyć jakichś innych metod to najwyraźniej do zmiany jest
@suqmadiq2ama: reanimuje się na miejscu a nie wsadza do karetki. Sam raz pomagałem ratownikom. Jak masz obsadę karetki 2 ratowników to jak będziesz go reanimował w trakcie jazdy? Jeden będzie jechał a drugi działał? Sam mnie nie osłabiaj.