Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie gadanie Normickie że, widują brzydkich z pięknymi kobietami z, reguły widzę brzydkich z brzydkimi ludzie dobierają się pod, względem atrakcyjności jeśli, macie 30 nie znaleźliście nikogo to Its Over. Wartościowe kobiety są już, zajęte ba, nawet 20 latki są, u mnie zaręczone i to nie z, brzydkimi Mirkiem na śmieciarce studentka że studentem itp Hipergamia zapieprza i #!$%@? poza, skalę niedawno pisałem z, jedna różowa napisałem że, pracuje na Śmieciarce to napisala czy, zamierzam zmienić pracę bo nie da się normalnie pracować na, dlusza metę w tej pracy oczywscie laska gruba z ryja 4/10 ciężkie czasy nastały dla nas.
#blackpill #p0lka #tinder
  • 21
@Geralt678: nie wiem czy my żyjemy w innym świecie czy o co chodzi. Idąc do zwykłej biedronki zrobić zakupy mijam zwykle kilka par gdzie dziewczyna 6-7/10 jest z gościem z kartoflaną polacką mordą obrzydliwą. Przez lata zastanawiałem się o co chodzi skoro jestem samotny a mam mordę dużo lepszą od tych gości. Dopiero niedawno zauważyłem jeszcze jedną zmienną - mój mózg jakoś całkowicie ignorował fakt że każdy z nich jest wzrostakiem