Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwielbiam ten argument ludzi, którzy z HO chcą wracać do biura
"No, ja to bym wolał już posiedzieć z ludźmi. Jakoś tak niefajnie samemu w domu. Brakuje mi tego small talku"

Tym ludziom brakuje... Komentarza w pokoju socjalnym jakiegoś randoma z innego działu który akurat też ma przerwę xd
Jak nisko w życiu społecznym trzeba być, żeby tak bardzo domagać się tego niskiej jakości kontaktu.
Ja nie wiem, czy wy myślicie, że ludzie w biurze to jacyś wasi przyjaciele xd? Skoro na HO nie mają ochoty do was choćby zadzwonić czy napisać, to powinniście zauważyć jak bardzo ich obchodzicie
Zamiast prosić o powrót do biura zeby znów mieć poczucie tej namiastki kontaktów z ludźmi, to może po prostu poszukajcie jakichś znajomych? Przecież to co piszecie brzmi mega żałośnie

"panie kierowniku, proszę, wracajmy do biura, brakuje mi tej chwili z Anetą kiedy odwraca się do mnie na openspacie ooo aż 13 osób cześć mi powiedziało, a na fajce 30 sekund się śmiałem, proszę, znowu chcę mieć moją korpo rodzinę obok"

#pracbaza #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610b8f416513ce000a3ad7ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 55
niektórzy w pracy mają znajomych z którymi się dobrze pracuje i wtedy fajnie jest ich raz na jakiś czas zobaczyć na żywo


@SuperGosc11: dlatego jak tylko nie muszą z Tobą gadać to mają na Ciebie #!$%@? zamiast zadzwonić i się z Tobą spotkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: lel, inni mają lepszy kontakt w korpo niż ja, jak tak mogą XD

Ja tam lubie ~2dni w tyg się wybrać zamiast piwniczyć, a w trakcie pełnego HO i tak się spotykaliśmy z ziomkami po pracy, a nawet z tymi co już pozmieniali roboty nadal się widuję. Więc co to za #!$%@?, ja sobie zdaje sprawę że ktoś jest aspołeczny lub jest piwniczakiem i nie lubi kontaktu z ludzmi/nie umie
@AnonimoweMirkoWyznania: Obstawiam, że chodzi też o jakiś rytm dnia, jakąś powtarzalność. Sam fakt, że trzeba się ogarnąć, jakoś wyglądać, coś ze sobą zrobić, a nie ciągle dresy i inne „ciuchy po domu”.

Niektórzy też nie mają takiej motywacji, żeby coś robić, tylko wstają 10 minut przed daily i się kulają z łóżka do kompa. A tak, muszą się ogarnąć i wyjść z domu. I ten fakt siedzenia w domu non stop
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: prawda jest taka, że część osób lubi się z innymi osobami z pracy, ja ze swoimi spotykam się po pracy, razem uprawiamy sport, dzwonimy do siebie i piszemy, ale do tego jest potrzebna fajna atmosfera w pracy

ja lubię pracować w biurze, jak mamy jaki temat do przegadania to też lepiej się to robi widząc się niż zdzwaniając
Jednak niektórzy po prostu potrzebują interakcji z ludźmi


@ProResHq: nie niektórzy. każdy zdrowy człowiek potrzebuje interakcji z innymi. jak ktoś jest introwertykiem, to wystarczy mu zamienić parę słów na interesujący go temat z inną osobą, jak ktoś jest ekstrawertykiem, to potrzebuje pogadać z 15 osobami o dupie marynie.

ktoś kto #!$%@?, że 100% HO najlepsze i każdy kto myśli inaczej jest #!$%@?, powinien iść do psychiatry, bo ma nierówno we łbie.