Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwielbiam ten argument ludzi, którzy z HO chcą wracać do biura
"No, ja to bym wolał już posiedzieć z ludźmi. Jakoś tak niefajnie samemu w domu. Brakuje mi tego small talku"

Tym ludziom brakuje... Komentarza w pokoju socjalnym jakiegoś randoma z innego działu który akurat też ma przerwę xd
Jak nisko w życiu społecznym trzeba być, żeby tak bardzo domagać się tego niskiej jakości kontaktu.
Ja nie wiem, czy wy myślicie, że ludzie w biurze to jacyś wasi przyjaciele xd? Skoro na HO nie mają ochoty do was choćby zadzwonić czy napisać, to powinniście zauważyć jak bardzo ich obchodzicie
Zamiast prosić o powrót do biura zeby znów mieć poczucie tej namiastki kontaktów z ludźmi, to może po prostu poszukajcie jakichś znajomych? Przecież to co piszecie brzmi mega żałośnie

"panie kierowniku, proszę, wracajmy do biura, brakuje mi tej chwili z Anetą kiedy odwraca się do mnie na openspacie ooo aż 13 osób cześć mi powiedziało, a na fajce 30 sekund się śmiałem, proszę, znowu chcę mieć moją korpo rodzinę obok"

#pracbaza #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610b8f416513ce000a3ad7ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja dziękuje za to, że mogę pracować z ludzmi. Mimo, że czasami bywa trudno i nie wszystkich się lubi, to własnie w pracy poznałem świetne osoby, z którymi widzę się nie tylko w pracy ale też poza nią i dzięki nim wychodzę na prostą jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie bo gdybym siedział w domu na HO to już dawno pewnie bym zdziczał i dorobił się depresji.
Wiem, że dla wielu wykopków to będzie niemożliwe do zrozumienia, ale niektórzy w pracy mają znajomych z którymi się dobrze pracuje i wtedy fajnie jest ich raz na jakiś czas zobaczyć na żywo.


@SuperGosc11: czytałeś co OP napisal? Te same osoby, które niby są waszymi super znajomymi w biurze, na HO mają was w dupie i nawet nie napiszą ani nie zadzwonią.

Ja z moim teamem pracuje na HO i jakoś
to dlatego, że w domu trzeba pracować, a w firmie można iść na kawkę, pogadać, pochodzić po pokojach i nikt nie ma do tego zastrzeżeń. A w domu sprawdzanie co do minuty co robisz, bo pewnie się #!$%@?.


@mk321:
Zależy od konkretnego człeka ale ja na HO robiłem wszystko na wysokich obrotach bo się martwiłem, że ktoś mi zwróci uwagę, że mało i pewnie się obijam. Po powrocie do biura robię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131: no to właśnie przecież o tym mówię. Nie jesteś wyjątkiem. Każdy na HO robi więcej niż w firmie. Po powrocie byś chodził na kawę.
@AnonimoweMirkoWyznania: roznica jest taka, ze przez to, ze jestes z ludzmi w biurze mozesz sie blizej poznac, chodzic na lunch etc, na ho ludziom sie tego nie chce robic, kontakty sa bardziej plytkie. Z moimi poprzednimi znajomymi z pracy chodzilo sie na pilkarzyki, lunche, po robo zostawalo sie na planszowki, po prostu zaciesnialo sie relacje.

Dodatkowo czemu zabraniasz czegos ludziom czego sam nie lubisz? Ja rozumiem, ze spora czesc wykopkwo to
Jest też coś takiego jak bycie ekstrawertykiem, gdzie przebywanie wśród ludzi wpływa pozytywnie na Twoje samopoczucie/ poziom energii życiowej :) Nie chodzi o traktowanie biura jako jedyne miejsce na poznanie przyjaciół i rozmowy z nimi. Wiadomo, że po pracy można się spotkać itd, jednak sam fakt przebywania wśród ludzi i możliwości rozmów z nimi przez 8h vs. 8h spędzone samemu w domu robi dla ekstrawertyków ogromną różnicę.