Wpis z mikrobloga

Naprawdę wasi typowi kursanci to wyzwolone Julki alternatywki? Ochujeliście z tymi reklamami w IT? Dosłownie 80% reklam kursów i rekrutacji to jakaś alternatywka na zdjęciu, mimo że ~90% programistów to poczciwe Mirasy. Już widzę tę Julkę jak się nauczyła programować XDD

Logiczne myślenie to domena facetów, deal with it. Na takiej reklamie powinien być miras kompociarz piwniczak, a nie jakaś alternatywna c---a których jest 0,3% w tym zawodzie!!! Jak zwykle piwniczaki nie warci pokazania!!!

#p0lka #bodyshaming #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #it
swiety_spokoj - Naprawdę wasi typowi kursanci to wyzwolone Julki alternatywki? Ochuje...

źródło: comment_1627901598W9hSAW0E3Uarc8I0tJp419.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiety_spokoj: Reklamy nie mają odzwierciedlać rzeczywistości, a zachęcić ludzi, którzy są targetem. Informatycy, którzy nie rozmawiali z żadną kobietą oprócz matki polecą na reklamę z alternatywką.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: i tak potem baba z HR zatrudni julkę po kursie a nie mgra inż. spierdoksa. Pracodawca nie straci, bo kukoldy spierdoksy będą robić wszystko za julkę czyli się zrównoważy strata wynikła z jej niekompetencji.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Julki rzadko zostają programistkami, ale za to może chętnie zapisują się na takie kursy, a przecież o to chodzi reklamodawcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żaden szanujący się piwniczak nie pójdzie na trzymiesięczny płatny kurs SQLa, raczej sobie znajdzie jakiś darmowy tutorial w sieci i go przerobi w jeden albo dwa weekendy.

A umiejętność pisania prostych zapytań w SQL w sumie jak najbardziej może się też
  • Odpowiedz
z tego co słyszałem to teraz na bootcampy głównie chodzą starzy ludzie, którzy chcą się przebranżowić i julki. Są nawet kursy tylko dla julek.


@trevoz: nie dla Julki to! Dla geeka piwniczaka to!
  • Odpowiedz
@ZlotySiekacz: kolejny debil - teoretyk z wykopu próbujący się wywyższyć. Jak geniuszu ogarniesz SQL w jeden weekend to ciśnij inne tematy, a po miesiącu będziesz w NASA. Jeden weekend i mamy SQL developera z 12k brutto z wykopu, popatrz no, i na c--j iść na studia skoro w weekend ogarniesz SQL i zostajesz developerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem po co ja przerabiałem podręcznik z
  • Odpowiedz
To jest tak jak z reklamami warsztatów samochodowych i myjni XD

@hans211: No takie kursy mają duże szanse wyprzeć studia z rynku. Zachodnie, renomowane uczelnie min. Cambridge, oferują podobne kursy ¯_(ツ)_/¯


@krzewmarchwi: bo studia to strata czasu, zrobiłem inżynierkę na polibudzie i olałem magisterkę. Przez rok sam się uczyłem i przynajmniej rzeczywiście coś potrafiłem zrobić, a na studiach ukończone ze 100 kursów i co z tego, w żadnej
  • Odpowiedz