Wpis z mikrobloga

Naprawdę wasi typowi kursanci to wyzwolone Julki alternatywki? Ochujeliście z tymi reklamami w IT? Dosłownie 80% reklam kursów i rekrutacji to jakaś alternatywka na zdjęciu, mimo że ~90% programistów to poczciwe Mirasy. Już widzę tę Julkę jak się nauczyła programować XDD

Logiczne myślenie to domena facetów, deal with it. Na takiej reklamie powinien być miras kompociarz piwniczak, a nie jakaś alternatywna c---a których jest 0,3% w tym zawodzie!!! Jak zwykle piwniczaki nie warci pokazania!!!

#p0lka #bodyshaming #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #it
swiety_spokoj - Naprawdę wasi typowi kursanci to wyzwolone Julki alternatywki? Ochuje...

źródło: comment_1627901598W9hSAW0E3Uarc8I0tJp419.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@swiety_spokoj: Z tym o czym mówisz są dwa problemy. Po 1 to ludzie traktują studia jak szkołe zawodową a 2 to fakt że polskie uczelnie kształcą studentów a nie uprawiają naukę, no i w sumie 3 sprawa to śmiesznie niski budżet przeznaczany na szkolnictwo wyższe.
  • Odpowiedz
kolejny debil - teoretyk z wykopu próbujący się wywyższyć. Jak geniuszu ogarniesz SQL w jeden weekend to ciśnij inne tematy, a po miesiącu będziesz w NASA. Jeden weekend i mamy SQL developera z 12k brutto z wykopu, popatrz no, i na c--j iść na studia skoro w weekend ogarniesz SQL i zostajesz developerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem po co ja przerabiałem podręcznik z SQL mający 336
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: najlepsze, że widziałem tu debila, który napisał, że SQL jest do ogarnięcia w jedno popołudnie i to chyba lasce, która w ogóle nigdy nie miała do czynienia z IT. Plam nauki na tydzień z celami jej rozpisał jak na rok.
Szkoda, że nie mialem wtedy konta na wykopie bo od "hahaha..." chyba by mi się klawiatura stopiła.
Potem jakiś dzieciak przeczyta tego typu post jednego czy drugiego kretyna i
  • Odpowiedz
@omajgydnes: Ok tak naprawdę to odpowiedź jest "to zależy". Jak siedzisz jako programista albo tester w określonych gałęziach, to do pewnego poziomu wystarczy Ci wiedza z SQLa, która jest do ogarnięcia w 1-2 weekendy. Wiadomo, jak chcesz być architektem baz danych i projektujesz je, utrzymujesz pod np big date itd, to wtedy potrzeba dużo więcej.
Tak samo jest np. z pythonem. Jak chcesz być testerem automatycznym, to nie potrzebujesz znać
  • Odpowiedz