Wpis z mikrobloga

Wychodząc z założenia że Wykop to ten portal inteligentnych użytkowników Internetu i że wyrok został już wydany "Kierowca to morderca, zabił dziewczynę i nie powinien nigdy wyjść z więzienia"

Mam jedno zasadnicze pytanie na które nikt nie potrafi mi odpowiedzieć. Na jaką cholerę on wychamował na początku tego nagrania?Przecież mógłby wtedy zabić nie jedną a większą ilość osób.. Przecież mógłby wtedy powiedzieć że nie wyhamował, piesi wtargnęli na jezdnie i dostałby o wiele mniejszy wyrok niż w sytuacji w której ruszył tak jak teraz. Dodatkowo skoro jest sadystą który kocha zabijać ludzi to przecież wtedy zabiłby z miejsca kilkanaście razy więcej osób .

Bo dziwnym trafem na nagraniu widać że ruszył dopiero wystraszony po tym jak próbowali go zaatakować i włamać się do kabiny..
#katowice #prawo #zalesie #gownowpis
  • 12
@comamtuwpisac: Może dlatego, że to jest bardziej złożone niż "hehe, chcę sobie przejechać" do czego ty to idiotycznie spłycasz. Najlepsza interpretacja jaką czytałem mówi o tym, że gość widząc zamieszanie, chciał rozgonić towarzystwo na metodę "wystraszę gównarzerię", co jest bardzo częste na drodze. Mało masz codziennie hamowania, zajeżdżania? No właśnie, ludzie uwielbiają tak pogrywać z innymi agresorami jak są w złym humorze - w kompilacjach "Polskie Drogi" masz co odcinek takie
@krispp: poleciała na beton bo biegała po ulicy i wskoczyła pod hamujący autobus, była najbardziej wysunięta w stronę ulicy. Wyraźnie widać że autobus ją szturchnął hamując, jak pociąg taranuje samobójce to też masz pretensje co tak długo się kulo na hamulcu zanim stanie?