Wpis z mikrobloga

Ej bo z jednej strony nie mogę przestać z tego kisnąć, a z drugiej mnie to przeraża i dziękuję losowi że mam już różową.

Na prawdę pytanie dziewczyn o zainteresowania i szukanie ich u nich to jest bycie toxiciem? XDDDD

No #!$%@? różowe zlituj cie się. Ja wiem że mamy takie czasy że ludzie potrafią po zrobieniu magistra z danego kierunku dalej nie być pewnymi czy im się ten kierunek podobał, ale w przypadku poszukiwania przyszłej partnerki to chyba normalne że chce mieć o czym z nią gadać a nie tylko jeździć z nią po kurortach żeby w hotelu oglądać netflixa i robić fotu pleców na instagramie XD

Jak mi się moja przypomina jak się poznawaliśmy to w sumie chyba tym ją urzekłem że właśnie czymś się interesuje i mam jakąś pasję. I żeby nie było ona choć niby taka zwykła prosta dziewczyna imprezowiczka że wsi to też pociąg do wiedzy miała i ambicje i potrafiła zaskoczyć. Dość szybko rozwinęła się z niej babka z którą już idzie pogadać o tym i owym. A co najlepsze sama przyznaje że nie miała w głowie za wiele wcześniej.

#!$%@? #!$%@? mnie to że jakbym miał szukać teraz jakiejś babki to musiałbym się przedzierać przez szambo manekinów o elokwencji psa xDDDDD
#badoo #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 37
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 9
@Sprus A guzik. Otóż jako jedyny razem z nią na studiach byłem osobą która potrafiła sensownie powiedzieć czemu na nie poszła.
A zainteresowania miała. I to dość ciekawe. Pszczelarstwo którym mnie z planszy zmiotła, bo choć sam jestem biologiem to na to zagadnienie nie zerkałem za bardzo.
No i interesuje się muzyką. Ale nie tyle słuchaniem co właśnie historią różnych gwiazd. Głównie tych starszych.
Do tego ochrona środowiska bo kierunek studiów i
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 11
@rozmontowany
No nie wiem. Ciut wyrywkowo to brzmiało ale jak gość po napisaniu swoich zainteresowań usłyszał "to fajnie" to w sumie już było wiadomo że coś jest nie tak.
A inna rzecz że teraz każda babka pisze muzyka i podróżowanie co odnosi się do tego co po prostu robi. Równie dobrze mógłbym napisać że ja interesuje się sraniem.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: A gdzie było powiedziane, że rozmowa o zainteresowaniach to bycie toksykiem? Chętnie poczytam.

Osoby bez zainteresowań były i będą. Facetów też to dotyczy.

Każdy przyciąga kogoś o podobnej energii. Jeśli się jest fajną, ciekawą osobą z fajnym vibe, to i takich ludzi spotykamy w życiu, tacy chcą z nami przebywać, i takie mamy matche na tinderze.

Nie rozumiem też sensu płakania nad pustakami. Są, były i będą. Wystarczy nie lajkować
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: sorry, ale tinder nie jeat od zainyeresowan, a od ru... , co mnie i teresuja zai teresowania niebieskiego, ma dobrze wygladac, a czy w domu skleja modele, czy nic nie robi mam w d... . Ogolnoe nie wyobrazam.sobie spedzanie czasu z 2 polowka na pasjach, jest to wtorne , nidne i prowadzi do szybkiego wypalenoa relacji. Po za tym , zaonteresowania mizyka, nie znaczy ze masz.ja posac, albo znac sie
  • Odpowiedz
Na prawdę pytanie dziewczyn o zainteresowania i szukanie ich u nich to jest bycie toxiciem? XDDDD


@ruda_stuleja: To XDDDD to chyba z Ciebie, bo nic nie zrozumiałes z tamtego posta. Chodzi o to, że ten Mirek prowadził tę rozmowę w okropny sposó jak jakieś przesłuchanie.
Serio że takie coś trzeba tłumaczyć...
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 2
@Xxonaxx Wykop mi się #!$%@?ł czy piszesz to po pijaku?
@Buniu @Tymajster @roman_erotoman
Jak dla mnie po tym jak napisał czym on się interesuje zgaduje bo odpisywała to fajnie i jedyne co miała na odbicie piłeczki to muzyka i podróże o czym nie umiała powiedzieć słowa to gość tylko wyłapał amebe wcześniej i się tylko upewnił. Nie było tu nic niegrzecznego. To jak pytanie sie dziecka o to samo. A jak widać
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: bo polki są nudne jak gówno, tylko zeby urabiac sie na gwiazdę instagrama trzeba tez miec tyle zajawek co one więc wpisują jakieś brednie w opisach. Kazda kocha muzykę, góry, ogóry, podróże, gotowanie, dobry film, dobrą książkę a jak podpytasz bardziej to ostatna góra jaką zdobyła to Góra Kalwaria a książki to jakieś scierwo typu biografia piłkarza albo 50 twarzy greya. Muzyka wiadomo- coś co zapoda spotifaj. Robienie z siebie
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja a z ciebie na pewno niesamowicie oświecony człowiek, a nawet człowiek renesansu, masz mnóstwo ambitnych zainteresowań i jesteś bardzo interesujący xdd brzmisz jakbyś nie miał żadnego kontaktu z młodymi kobietami i całą wiedzę o nich czerpał z wykopu xd wyjdź z domu, porozmawiaj z jakąś, poznaj lepiej, to może zauważysz, że jednak generalizujesz. No ale możesz też wejść na tindera, znaleźć parę #!$%@? profili i powiedzieć że większość dzisiejszych kobiet to
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@przyjaciel_golomb XD odpowiedź niczym z tagu #oskarzwrotnica

Ja już swoją różową mam to całe szczęście szukać nie muszę. Z tego też powodu z młodymi kobietami staram się nie mieć kontaktu sam rozumiesz. Ale i tak wiele się widzę nie zmieniło. Robiłem zwykle za dobrego przyjaciela dla wielu i akurat cała wiedzą wykopowa się niestety mocno pokrywa.

Jak pisałem w wątku opa całej tej inby. Laski z mózgiem i zainteresowaniami to jest tak
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja jeśli tylko 20% kobiet ma mózg i zainteresowania to tylko 20% facetów ma mózg i zainteresowania xd a tak na poważnie to po prostu jesteś z większością kobiet niekompatybilny i tyle. Ty je uważasz za nudne, one ciebie. Bo macie różne osobowości, życia i zainteresowania. Dosyć prosty koncept. Ale lepiej wmawiać sobie, że jest się niewiadomo kim xd
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@przyjaciel_golomb
No prosty koncept i ja się z nim zgadzam. Tak samo krajem rządzi kto rządzi bo mają inne osobowości, życia i zainteresowania. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co nie zmienia faktu że dla mnie to niestety nie jest poziom. I nie mówię tu że robię z siebie nie wiadomo kogo. Ale jestem jednak intelektualistą. Wychowany w domu gdzie się rozmawia, pyta i dyskutuje i sam tak żyje. Ja
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Kiedyś myślałam, że mam zerowe skille społeczne. Potem trafiłam tutaj i z dnia na dzień coraz bardziej zastanawiam się jak to jest, że nie jestem duszą towarzystwa.
  • Odpowiedz
Na prawdę pytanie dziewczyn o zainteresowania i szukanie ich u nich to jest bycie toxiciem?


@ruda_stuleja: nie o to chodziło w tamtym wpisie. Zainteresowania są świetne i bardzo je cenię. Cała sprawa rozbija się o sposób prowadzenia rozmowy. Od razu czuć toksyczny ton i traktowanie kogoś z góry. Nie od dziś wiadomo, że OP tamtego wpisu ma problemy z głową i wymaga leczenia.
  • Odpowiedz