Wpis z mikrobloga

Jestem użytkownikiem tego forum od lat.. Miałem wiele kont, wiele zbanowanych ale zdecydowanie muszę przyznać że Wykop to nalepsze miejsce jeśli chodzi o hipokryzję i absurdy które przez nią się rodzą ( ͡ ͜ʖ ͡) . Najbardziej bawi mnie wmawianie szczęśliwym ludziom że są nieszczęśliwi i mówienie co robią źle w życiu bo każdy tutaj jest człowiekiem sukcesu

1.Pieniądze : Pamiętajcie że minimalna w tym kraju to 4k netto ale nie da się za to przeżyć.Bez problemu w przeciętnym korpo dostaniesz 10k na rękę a tak ogólnie to każdy z nas jest programistą i zarabia 20k netto. Ktoś wrzuca zdjęcia nowej zabawki za 1-2k? Hurr... durr... Ale jak można wydać tyle pieniędzy na taką pierdołę xD. Ciekawe skąd miał na to pieniążki.Pamiętam jaki ból dupy wywołał koleś który kupił mrówkę za 1000 złotych bo przez całego jego życie jego hobby to właśnie hodowanie mrówek

2.Pracbaza/Prowadzenie firmy : Tutaj generalnie każdy jest senior Photoshop programmer, rozwija się, piastuje najwyższe stanowisko w firmie ale.. Ktoś wrzuca kod na pyszne.pl na rozdajo za 20 zeta i jest wojna na 2k plusów xD. No bo ten..najbogatsi oszczędzają najwięcej.Kolejny absurd to prowadzenie firmy. Na wykopie co drugi ma własną firmę ale nigdy nikt z tego portalu jeśli mówimy o aktywnych użytkownikach nie poszedł na strajk przedsiębiorców, nie ujawnił się z tą firmą. A przepraszam raz ujawnił się Ajent Żabki któremu ZUS niszczy firmę a nie nieuczciwa polityka firmy ( ͡º ͜ʖ͡º)

3.Kobiety : -Tutaj to jasne dla każdej kobiety liczy się Wzrost/morda/hajs. Kobiety są proste i uganianie za nimi jest bezsensowne. Pamiętaj żeby połknąć pigułkę. My jesteśmy inni bo liczy się Morda/sylwetka/Dupa. Ktoś ma grubszą dziewczyne? Hurr...durr...napewno nie jesteś z nią szczęśliwy xD. Jesteś desperatem. A i... każda samotna matka tylko chce cię okraść.

4.Nieruchomości: -To jest hit. Każdy użytkownik portalu posiada 4-5 nieruchomości na wynajem, kupują je jak kostko-mydło ale no ten... Najgorsza w Polsce jest bańka na rynku nieruchomości i najważniejsze by upadła, by sprzątaczka mogła sobie pozwolić na kupno mieszkania w Warszawie w centrum. To że my posiadamy 4-5 nieruchomości i z tego żyjemy to nie ma sensu, my chcemy tylko uwalenia naszego biznesu xD.

5.Przywiązanie do marek : -Hurr...durr.. kupiłeś Iphona i jesteś szczęśliwy? Jesteś głupi bo za xxx taniej mogłeś kupić coś innego i byłoby pewnie tak samo fajnie. Xiaomi to ogólnie najlepsza firma bo XXX.... Grasz na konsoli i jesteś zadowolony? xD Pewnie masz ból dupy bo nie masz 4k/120 fps.Granie zaczyna się dopiero gdy masz najlepszy sprzęt na rynku.Co jakiś czas wychodzi większy tytuł sportowany na PC? Hurr...durr... #!$%@? ich bo nie mogę grać płynnie na mojej karcie za 1000 złotych sprzed 5 lat.

6.Normiki ich "rozrywka" - O mój boże przeciętny normik idzie ze znajomymi na piwo i uważa to za super rozrywkę?Hurr...durr...gardzę ich intelektem. Jak można bawić się przy tak prostej rzeczy. Na wykopie najpopularniejsze tagi utrzymujące się od lat to patostrimy? Hurr...durr... bo wiecie oglądanie typa srającego pod siebie to wyższa forma rozrywki.

#pieniadze #gownowpis #pracbaza #programowanie #patostreamy #koronawirus #gry #konsole #nieruchomosci #tinder #badoo
  • 8